Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Hol ismerkedjek lányokkal? 18/f

Hol ismerkedjek lányokkal? 18/f

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 20:34
1 2
 1/19 anonim válasza:

tinder, bumble

bulik

vagy legyél merész, és ha meglátsz egy lányt aki tetszik (bárhol), akkor menj oda hozzá, és hajrá

2022. márc. 27. 21:22
 2/19 A kérdező kommentje:
társkeresőket már próbáltam de nem jöttek be, a bulikat messze elkerülöm, odamenni lányokhoz meg nem akarok mert olyan ronda fejem van hogy mindegyik elküldene melegebb éghajlatra
2022. márc. 27. 21:27
 3/19 A kérdező kommentje:
miért tették át tanulótárs keresésbe a kérdést? xDD
2022. márc. 27. 21:29
 4/19 anonim válasza:
Ismerkedj itt. Sokan megpróbálták már.
2022. márc. 27. 21:41
 5/19 A kérdező kommentje:
Okés akkor írhattok lányok
2022. márc. 27. 21:48
 6/19 anonim válasza:
hát ennyi önbizalommal inkább sehol akkor... pancser
2022. márc. 27. 21:54
 7/19 franciasrac válasza:
Bárhol, gimiben/egyetemen (nem tudom melyikben vagy jelenleg) segítségre keress a házifeladataiddal (tényleg vagy csak ürügyként, nem számít), menj bulikba, próbálkozz is az utcában párhoz közeledni, nem tudom nagyon sokat tehetsz, csak tudd meg hogy a legjobb találkozások mindig a legváratlanabb pillanatokban történnek, tehát ne túl sokat gondolkozz erről és élvezd az életed
2022. márc. 27. 22:07
 8/19 A kérdező kommentje:
Online szívesebben ismerkednék mert nagyon gáz ahogy kinézek, ha lány lennék és valaki ilyen külsővel jönne oda hozzám, még én is kiröhögném
2022. márc. 27. 22:19
 9/19 anonim válasza:
olvasd el a sorozatrandizo blogot. Sokmindenben tud segíteni. Persze az életstílusát nem kell átvenni :D Egyébként ha nem buliban, akkor pl melóhelyen (diákmunka, nagyon jó társaságok tudnak kialakulni), szabadidős izékban (szakkörök, tematikus izék, sport), meg ahogy feljebb írták is, bárhol! Csak azt ismerd meg, hogy miből tudod, hogy a csajnak szimpi vagy, ilyesmi. Ösztönösen is megy, ne parázz rá, ha lekoptatnak akkor se vesztesz semmit. Beszélgess lányokkal (barátilag, megismered a gondolkodásukat, megszokod, hogy csajokkal beszélsz).
2022. márc. 27. 22:22
 10/19 franciasrac válasza:
Akkora önbizalommal nem fogsz sok lánnyal ismerkedni, légy csak büszke a létedre meg a kinézetedre, vagy dolgozz hogy tetsszen, és így bárkihez közeledhetsz
2022. márc. 27. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!