Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam azon, hogy vajon miért nincs barátnőm és arra gondoltam, hogy igazából nem is ismerek lányokat, így elég nehéz egyáltalán beszélgetni velük. Haveri társaságban nem igazán vannak lányok. Mert az, hogy az utcán egymás mellett sétálva összeakad a tekintetünk, az valljuk be nem egy acélos teljesítmény. Nem vagyok túl nyomulós, szóval valami spontán szitura gondoltam, inkább suliban, vagy boltban vagy valami ilyesmi helyen, de nem tudom hogyan kéne kezdeni. Ti mit tennétek, hogy megismerjetek új lányokat?
2022. febr. 11. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

FACEBOOK :

- IBBF csoport

- BBF csoport

Ott a lányok könyörögnek, hogy ne legyen vége 2 nap után a beszélgetés/ismerkedésnek.

2022. febr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NTBS ***** válasza:
Több lehetőség van.Élőben: Menj el szórakozóhelyre, esetleg kulturális programra vagy fesztiválokra. Internet: társkereső oldalak, közösségi oldalak, ha van hobbid, akkor annak mentén is lehet keresni.
2022. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!