Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudok Budapesten LMBTQ...

Hol tudok Budapesten LMBTQ emberekkel ismerkedni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Kérlek ne mondjátok, hogy instán mert fárasztó keresgélni én pedig nem rakhatom ki a 🏳️‍🌈/🌈-t a biomba mert nem coming outoltam még és nem is tervezek.(okom van rá)

2020. máj. 17. 20:22
 1/5 anonim válasza:

Ha kiírod hogy hány éves vagy és fiú/lány, itt is simán találhatsz emberekkel szerintem. Vagy twitteren csatlakozz valami fandomhoz, nem ritka hogy magyarokkal találkozok ott, ráadásul főként pestiek ők is.

18L

2020. máj. 17. 20:52
 2/5 anonim válasza:
Facebookon vannak ilyen csoportok amik zártkörűek
2020. máj. 17. 21:22
 3/5 A kérdező kommentje:
16/l
2020. máj. 17. 21:34
 4/5 anonim válasza:

Bocs de most ismerkedni szeretnél, de neked a keresgélés nem opció? Ezen egy kicsit gondolkozz el.

Egyébként Facebookon egy csomó ilyen csoport van. Lépj be azokba és ott írd ki, hogy kiket keresel és vagy kommentben vagy privátban írni fognak.

2020. máj. 20. 19:08
 5/5 anonim válasza:
Az mi?
2020. máj. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!