Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet olyan párkapcsolatot...

Lehet olyan párkapcsolatot kialakítani ahol nincsenek vagy alig vannak elvárások a másikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
pl a hűség az alap de nem kell összeköltözni vagy lesni egymás kívánságait.

2020. máj. 17. 23:33
 1/9 anonim válasza:
Nem.
2020. máj. 17. 23:38
 2/9 anonim válasza:
Lehet. Meg kell találni azt az embert, aki ugyanezt akarja. Bár ennek alig van nagyobb esélye a lottónyereménynél.
2020. máj. 17. 23:49
 3/9 anonim válasza:
Ha belegondolok, a szeretői viszony ilyen. Nincsenek kölcsönös igények a szexkapcsolaton kívül, nincsenek közös programok, nem kell összehangolni az életet, nem kell engedményeket tenni.
2020. máj. 18. 00:40
 4/9 anonim válasza:

Ez nagyon érdekes kérdés!


Megismerkedtem Valakivel közel 4 éve, akivel ELÉGGÉ NEHEZEN KEZDŐDÖTT az érzelmi közelség kiépítése. Egyikünk sem várta, sodródtunk az eseményekkel...


Lassan megismerem minden tulajdonságát - mégsem lesz belőle párkapcsolat. Mert kiderült, hogy van neki Kebel Barátnője. Én pedig NEM LESZEK A SZERETŐJE! (Mivel a kiábrándulás már bekövetkezett többször is.)


De az életem mégis újabb fordulatot vett/vehetett, amióta megismertem. Hivatali helyzeténél fogva több lehetőséget is adott arra, hogy ÚJRA ÖNMAGAMRA TALÁLHASSAK... mégsem volt hiábavaló a tapasztalat, nem bánom a történteket olyan nagyon.


Ui: a "hűség" nálunk nem fejez ki semmilyen szexuális kapcsolatot - csupán ami elromlik ideiglenesen, újra építhető. Tehát marad a VÉGLEGES BARÁTZÓNA! Mindkettőnk részéről.

2020. máj. 18. 05:33
 5/9 anonim válasza:
Lehet, sokan keresnek ilyet. Gondolom férfi vagy...
2020. máj. 18. 10:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Férfi igen. Eddig csak úgymond komoly kapcsolataim voltak. De nem bírtam sokáig benne élni így kíváncsiskodok ki mit tapasztalt erről amit én felvázoltam.
2020. máj. 18. 17:06
 7/9 anonim válasza:
Férfiként nehezebb lesz...
2020. máj. 18. 17:07
 8/9 anonim válasza:

Én is ilyet keresnék...

F.

2020. máj. 18. 17:23
 9/9 A kérdező kommentje:

De egyébként nem vagyok ilyen kicsapongó hogy mellette még 3 másik nővel is legyen ilyen kapcsolatom.

Mivel nem igényleg sok törődést ezért 1 is elég

2020. máj. 19. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!