Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kezelted, ha egy...

Quatermain kérdése:

Hogyan kezelted, ha egy random személy bejelölt ismerősnek Facebookon az ellenkező nemből?

Figyelt kérdés

Nem ismeritek egymást, de van közös ismerős vagy még az se, de bejelölt valamiért..

Személyes, megtörtént sztorik érdekelnek.



2020. máj. 29. 22:43
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Lógva hagyom. :)

Ha még azt sem képes közölni, ki ő, honnan ismer, mit akar...?

2020. máj. 30. 00:06
 12/23 anonim válasza:
Sehogy, nem jelölöm vissza.
2020. máj. 30. 00:14
 13/23 anonim válasza:
Velem megtörtént, pár hónapja. Az anyját ismerem élőben távolabbról, de neten nem ismerősöm. Bejelölt a lánya, de életünkben nem beszéltünk élőben. Visszaigazoltam, de nem írtam neki. Ő sem nekem. Most rendszereztem az ismerőseimet, és feltűnt, hogy köztük van. Na, rá is írtam, mintha nem tudnám, hogy került oda és, hogy ő jelölt be. Terelt, azt mondta, biztos én jelöltem be. Erre nem válaszoltam. Csinos lány, de nem a legélesebb kés a fiókban, meg tipikus Plazapitsa. Szóval hamarosan ki is rakom az ismerőseim közül, mert nem látom értelmét, hogy neten azok legyünk, személyesen pedig fel sem ismer, nem köszön. Ezért is van csak 93 ismerősöm, ami mégis rémesen sok kezd lenni.
2020. máj. 30. 00:24
 14/23 anonim válasza:
Hát engem 99%-ban női kamuprofilok jelölnek meg általában ráadásul külföldi névvel. Tuti, hogy kamu, mert a legtöbbnek kevés ismerőse is van, meg képe alig. Ami van képe, azon meg sok esetben mindent kirak, hogy vissza legyen jelölve. Ezeket egyet sem jelölök vissza, mert egyértelműen kamuprofilnak tűnik. Normális ember meg nem igazán jelöl be, mármint olyan, akit nem ismerek.
2020. máj. 30. 00:40
 15/23 anonim válasza:

Megtortent sztori :

Bejelolt egy csaj, nem nezett ki jol es gyereke is volt. Hat mondom eben guba, kutya ba..sza visszajelolok.

3p mulva 8 uzet jott tole, hogy lepjek be az OWB-be . Fiatalos, lendiletes csapat, versenykepes fizetes stb.

Nah azota nem jelolok vissza senkit igy .

2020. máj. 30. 00:56
 16/23 anonim válasza:
Az ilyet nem jelölöm vissza.Még azt se akivel egy helyen dolgozunk,de még nem is köszöntünk egymásnak.
2020. máj. 30. 07:14
 17/23 anonim válasza:
Nem jelölöm vissza az ilyeneket.
2020. máj. 30. 11:52
 18/23 anonim válasza:
Leszbikus vagyok, tehát ha bejelöl egy számomra teljesen ismeretlen vagy láttam-de sosem beszéltünk-fiú, akkor nem jelölöm vissza, ha pedig üzenet ír (általában ezek szoktak lenni: Szia Mizu?, Szia:), Szia, ismerkedünk, szép vagy:) na ezekre nem válaszolok, kitörlöm, mert tapasztalatom szerint sajnos a legtöbb fiú nehezen fogadja el a leszbikusságot, mármint bunkóznak, flegmáznak, rám akarják eröltetni a farkukat amiktől tuti heteró leszek..na ezért nem szoktam ezekre az üzenetekre válaszolni. Teljesen ismeretlen fiút meg ugye minek jelöljek vissza. Nem vagyok amúgy olyan jégszívű, volt, hogy egy srác akit ismertem írt ismerkedés gyanánt, azt normálisan lereagáltam és megbeszéltük, de ismeretlenekkel nem szoktam foglalkozni..
2020. máj. 30. 16:02
 19/23 anonim válasza:
Ha nem ismerem és nem érdekel, nem jelölöm vissza.
2020. máj. 30. 16:38
 20/23 A kérdező kommentje:
18-nak: És ha lány/nő jelölt be ismeretlenül, hogyan reagáltad le?
2020. máj. 30. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!