Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kezelted, ha egy...

Quatermain kérdése:

Hogyan kezelted, ha egy random személy bejelölt ismerősnek Facebookon az ellenkező nemből?

Figyelt kérdés

Nem ismeritek egymást, de van közös ismerős vagy még az se, de bejelölt valamiért..

Személyes, megtörtént sztorik érdekelnek.



2020. máj. 29. 22:43
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Hát ha látásból legalább ismerem, olyankor visszajelöltem az illetőt, de nem írtam neki üzenetet sosem hogy ki ő, mit akar meg miért
2020. máj. 30. 21:33
 22/23 anonim válasza:

Engem nem nagyon jelölnek be alapból sem, általában Messengeren írogatnak néha, persze segítséget szeretnének kérni bizonyos tantárgyból. Ha tudok, szoktam segíteni. Ettől nekem nem lesz rosszabb. De csak a fejem miatt akarnak velem az emberek "beszélgetni", egyébként nem igazán érdeklek senkit, szóval kb azonnal szoktam tudni, hogy miért írnak rám.


Már kamuprofilok sem jelölgetnek 😂 régebben egy csomó volt

2020. jún. 5. 23:48
 23/23 anonim válasza:
Megkérdeztem ki ő mit akar és ennyi illetve ha párkapcsolatban vagyok akkor letiltom
2020. aug. 7. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!