Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Valentin nap

A kérdés

Mit ajánlanátok egy 25 éves férfi számára Valentin napra?

Párommal ez az első közös Valentin napunk, 4 hónapja vagyunk együtt. Alapvetően nem romantikus típus, de úgy vettem észre, a szerelmesek napja kedvére van. Mit tudnátok ajánlani, milyen egyedi ötletek vannak? Valamilyen különleges ajándékra gondoltam, ami nem feltétlenül a túlzott romantikus, giccses történet felé hajaz.

Előre is köszönöm a válaszokat!

23L

Keress kérdéseket hasonló témákban: Valentin nap, szerelem, kapcsolat, párkapcsolat

febr. 11. 18:43  Privát üzenet  

A válaszok

Mindenféleképpen valami olyat adj neki, ami kettőtökről szól.

Én pl jobban szeretem azokat az ajándékokat amiket lehet használni, így az én párom meglepett tavaly egy párnával, amin a közös képünk van.

De nem feltétlen kell drága és kézzel fogható ajándékot adni. Találj ki programokat akár otthonra, amit szerettek közösen csinálni. Süss és főzz neki. Kényeztesd ;)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 11. 18:57 Privát üzenet

Nekünk ez lesz a negyedik Valentin napunk. Valószínűleg fürdőbe megyünk, meg vacsorázni valahova. (Már együtt élünk 3 éve, szóval a főzés/sütés mindennapos dolog nekem)

22N 24F

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 11. 19:07 Privát üzenet
Egy szép fehérneművel magadon. Szerintem nem esik kétségbe, ha nem kap csokit vagy plüssszart :D

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 14. 14:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit adhatnék a barátomnak valentin napra? 18/l
Mit vegyek / készítsek barátomnak Valentin napra?
Tudnátok ötletet adni ajándékra, férfinak?
Valentin napi nagyon pici apróság férfi számára?
Valentin napi ajándék nem romantikus férfi számára friss kapcsolat esetén?
Fiuk/ferfiak! Ti milyen ajandeknak orulnetek a leginkabb Valentin napra? 18/L

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Valentin nap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!