Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy a fenébe kommunikáljak vele?

Hogy a fenébe kommunikáljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap óta beszélgetek neten egy lánnyal (Badoorol), aki amúgy tök aranyos, de zárkózott olyan szinten, hogy csak "értem, igaz-igaz" és hasonló egy szavas válaszokat ír általában. Viszont ma délelőtt tök rugalmasan ment a beszélgetés, szóval akkor nem csak ennyit írt. Tudom sok ott a komolyan nem veheti emberke, ezért is gondolom úgy, hogy lehet ki van égve érzelmileg már. Kérdeztem tőle, hogy tervezi-e magát törölni onnan, ha összejön az igazival például. Ezen ő még nem is gondolkodott. Hagyjam, hogy próbáljon ő is írni? Tegnap este dolgom volt, ezért nem voltam neten, és írta is hogy jól eltűntem. Megjegyzem azelőtt délután csak egy smileyt nyomott oda, mintha azzal is el lehetne intézni valamit, és majd én úgyis írok.

2020. jún. 9. 11:16
 1/10 anonim válasza:

Ilyennel? Sehogy. Nincs rá igénye. Aki szmájlival kommunikál az alapból kuka.

Ez az "értem igen" meg érdektelenségre vall.

Gondolom írogatnak neki még vagy 500-an, szóval a helyedben túl sok energiát nem raknék ebbe.

2020. jún. 9. 11:21
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az, hogy még jó páran írogatnak neki. Nem csoda, hogy élőben azért jobb ismerkedni, mert csak egy emberre fókuszál a lány.
2020. jún. 9. 11:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Legfeljebb csak egy kufirc erejéig jó?
2020. jún. 9. 11:23
 4/10 anonim válasza:
Kommunikáció nélkül a "kufirc" sem fog összejönni.
2020. jún. 9. 11:25
 5/10 A kérdező kommentje:

Jogos, viszont egyszer volt szerencsém (sajnos) ilyen szótlan lányhoz. Aligha lehetett vele beszélgetni, aztán bedobtam, hogy talizzunk. Belement, és onnantól kezdve mindenbe.


De olyan fura, hogy amúgy ha nem írok egy ideig, akkor még ő írja, hogy jól eltűntem. Lehet akkor éppen nem volt beszélgető partnere. Vagy a fene tudja...

2020. jún. 9. 11:36
 6/10 anonim válasza:

Hát, ha nem írsz neki egy ideig, akkor jó hogy azt hiszi, eltűntél.

Kérdezd meg, mik a kedvenc témái. Konkrét kérdéseket tegyék fel neki, amire nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni.

2020. jún. 9. 13:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell beszélgetni, csak vele ilyen problémás. Nyilván jogosan mondja, hogy eltűntem. De ha nem is nagyon fog mit írni, akkor egy életre eltűnik az ember, aztán lehet csodálkozni.
2020. jún. 9. 13:08
 8/10 anonim válasza:

Sajnos nem sok esélyed van. Van rengeteg, akivel írogat, közben odalök valamit neked is. Majd ha éppen senki sincsen, akkor kicsit bővebben ír, vagy éppen már hianyol is.

Zárd rövidre gyorsan, ha akar talizni, akkor hajrá, ha nem megy bele, akkor úgyis veszett dolog.

2020. jún. 9. 13:26
 9/10 anonim válasza:
#7: nem beszélgetsz, chatelsz. Ne keverd a kettőt. Indíts videóhívást vagy szimplán csörgesd meg. Hidd el, sokkal többet átadsz magadból ilyen módon és őt is jobban megismered. Illetve a beszélgetés is sokkal könnyedebb lesz.
2020. jún. 9. 22:06
 10/10 anonim válasza:
Neked legalább írtak a lányok kedves kérdező, én meg már azon vagyok hogy törlöm magam. Ritka egy komolytalan hely ez a badoo (fosdoo)!!
2020. aug. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!