Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az értelme egy "netes"...

Mi az értelme egy "netes" barátnak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanolyan mint a "sima" barátok, csak annyi hogy kimaradnak a közös programok, kirándulások, összejövetelek a távolság miatt, vagy csak ritkábban jön velük össze a találkozás.

Két olyan barátom is van akikkel eredetileg neten ismerkedtem össze, aztán ahogy lehetőségünk lett rá találkoztunk személyesen is. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, egyikükkel már öt éve, a másikkal pedig három éve.

2020. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek, mi másra lenne jó?
2020. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés, online játékokkal játszás. Esetleg elmondhatod neki, ami bánt. És ha lehetőség van rá, akkor találkozhattok is.


De manapság az internetes barátokat nagyon meg kell válogatni, mert könnyen ki lehet fogni olyanokat, akiknek teljesen más céljaik vannak, mint neked.

2020. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen netes barát.


Én négy emberrel is levelezek ezen az oldalon, közülük kettővel van tervben a személyes találkozás. (Idővel talán a másik kettővel is.) Szeretek idegenekkel beszélgetni.


Azt én sem értem, amikor valaki mindig a messengeren beszélget az elméletileg offline barátaival, de a személyes találkozásra nem annyira vevő. Ez nagyon jellemző a korosztályomra sajnos, és semmilyen logikus magyarázatot nem találok a viselkedésükre. Szerencsére nekem nem ilyen barátaim vannak, igyekszem megtalálni a kivételeket ebből a szempontból.


25/F

2020. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!