Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudna egy introvertált...

Hogyan tudna egy introvertált ember ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 22:07
 1/7 anonim válasza:
Más introvertált emberek felé nyit. Kipróbáltam, bejött ^^
2020. jún. 18. 22:11
 2/7 anonim válasza:
Én is az vagyok férfiban: pl.: "Megtalálja zsák a foltját" alapon, de nem feltétlen szerencsés.
2020. jún. 18. 23:08
 3/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?
2020. jún. 18. 23:15
 4/7 anonim válasza:
Lehet hülye kérdés, de világítsatok fel. Milyen egy introvertált ember?
2020. jún. 19. 00:24
 5/7 anonim válasza:

A.) Élőben, mint egy extrovertált (gyakorolsz)

B.) Neten, ismerkedős appokban, levelezőtársakkal, stb.


"Milyen egy introvertált ember?"

Hát, olyan...introvertált.

2020. jún. 19. 00:50
 6/7 anonim válasza:

Majdnem úgy, mint az extrovertáltak. Kicsit több idő, energia. Párszáz gondolattal több köröket futsz meg egy találkozás előtt. Nehezebben, de nem tudsz ezen változtatni. Viszont, ha sikerül meglépned a határaidat és megismersz valakit, akkor egyre könnyebb lesz. Sosem lesz könnyű, ha introvertált vagy, introvertált maradsz, de ez nem hiba és nem baj! Ja igen, és sok kitartás kell. Kitartást!


introvertált 25/f

2020. jún. 19. 21:32
 7/7 anonim válasza:

Ismerkedni bárhol lehet. A boltban, a munkahelyen, bárhol ahol nő van. Inkább az a kérdés, hogy te hogyan tudsz okozó lenni a témában. Sok nőnél elég annyi hogy végig nézel rajtuk és szótlanul megcsodálod őket, vagy megkérdezed hogy van és érdeklődz kicsit igazi érdeklődéssel(nem tettetett) hogy milyen volt a napja. Ha csak ennyit teszel, lesznek akik jeleznek vissza hogy tegyél már többet.

Az egész rajtad múlik. Én olyan félős voltam, hogy negyven éves koromig barátnőm se volt, akkor kezdtem. Akkor lett az első (5 éves) párkapcsolatom. Az egész belülről fakad. A te szándékodon hogy megváltozz. A te hajlandóságodon. Amit tudsz fokozatosan javítani. Csak soha ne hidd hogy nem tudsz megváltozni, vagy nem vagy képes valamire.

2020. jún. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!