Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, mennyire vonzó nektek...

Fiúk, mennyire vonzó nektek egy olyan lány, aki szemüveget hord?

Figyelt kérdés
Sok sztereótípia van ezzel kapcsolatban, ha valaki szemüveget visel...

2020. júl. 4. 18:36
1 2
 11/18 anonim válasza:

Meszes Boglárkának a tévés bemondónak jól áll a szemüveg de speciel én nem szeretem a szemüveges lányokat

Volt szemüveges barátnőm kettő is, és állandóan csak a szemüvegre tudtam koncentrálni elég zavaró volt

Persze nem tehet róla senki ha kell a szemüveg akkor kell nincs mese

2020. júl. 4. 19:38
 12/18 anonim válasza:
Ha valaki vonzó akkor szemüveggel vagy anélkül is az lesz. :) Persze mások nevében nem beszélhetek, de magaméban igen.
2020. júl. 4. 20:16
 13/18 anonim válasza:
Nekem tetszenek a szemüveges nők, én is az vagyok, egyedivé teszik őket:).
2020. júl. 4. 20:27
 14/18 anonim válasza:
Az utobbi idoben csak az ilyen lanyok jonnek be. Legutobbi baratnom is szemuveges volt es haragudtam ra,mikor kontaktlencset hordott.:D Viszont par evvel ezelott egyenesen taszitott. Erdekes.
2020. júl. 5. 01:12
 15/18 A kérdező kommentje:

14-es válaszoló

Szerintem minnél több idő telik el, annál jobban változik az ember ízlése. Lehet komolyabb lett a gondolkodásod, vagy valami ilyesmire tudok gondolni🤗

2020. júl. 5. 01:27
 16/18 A kérdező kommentje:
*minél
2020. júl. 5. 01:27
 17/18 anonim válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy ha jól áll neki, akkor oké. De nekem általában nem a szemüvegen szokott múlni semmi.
2020. júl. 5. 11:36
 18/18 anonim válasza:
Kimondottan vonzóak számomra a szemüveges nők!
2020. júl. 6. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!