Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor is lehet szép barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is lehet szép barátnőm, ha nem vagyok szép, és szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hááát... Lehet, de nagyon ne éld bele magad!
2019. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hogy kit látsz szépnek, az csak tőled függ. Ha szereted, akkor a tárgyilagos megítélés szerinti rusnyát is szépnek látod.
2019. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen ,de nem elsőre.
2019. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szemüveg nem baj, lehet szexi is, van akinek jól áll..akkor is ha te magadon nem így látod.


Az, hogy nem vagy "szép" meg hát, mindenkinek más a szép.. de ha tényleg nem lennél az szerintem simán lehet szép barátnőd.

Volt nekem is olyan srác aki nem jött be igazán,nem volt az a helyes fiú..szemüveges is volt de valahogy mégis oda lettem érte.(bár nem lettem a barátnője de annak teljesen más oka volt, semmilyen kinézetbeli dolgon nem múlt)

2019. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Miért ne lehetne?

A szép lányoknak csak a legszebb fiúk kellenek?

2019. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hirdetések

Lézeres szemműtét

2019. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!