Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Félénkebb nőknél mennyit...

Félénkebb nőknél mennyit adhat hozzá a sikerhez?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet félénkebb nőknél fokozni a "bátorságot" azzal, ha megpróbálom felkelteni a szexuális érdeklődésüket?


Ne gondoljatok primitívnek, és átlagtól alacsonyabb intelligenciájúnak sem de ehhez a magas, sportos testalkatomat gondoltam felhasználni. A kérdés hogy ez mennyire lehet célravezető. Konkrétan a cél: Pettingre csábítani egy kedves, jó lelkű ellentétes neműt. Még egy nagyon fontos összetevő: NYÍLT SZÁNDÉKKAL, de mégsem lerohanva közelítenék (ellenére annak, hogy sokaknak nem tetszik ez a fajta korrektség/őszinteség)


(Igazából nincs fix ideálom, csak ne legyen elhízott, és tudjon aranyos is lenni.)


Tudom sokan azt mondják a nőknek inkább a belső számít blabla bla, de vannak azok a tipikus introvertáltak, akik még maguknak se vallják be, hogy bizony kívánják. Van akinek még pasija sem volt, van aki rendkívül elégedetlen a testével/arcával/egyéb, és szégyenkezik, aztán idővel (kb 20 fölött) meg azt szégyelli hogy nem volt még pasija. Aztán nyilván vannak, akik nem mernek megbízni senkiben, aki ilyen szándékkal közelít, mert azt gondolják úgyis szex lenne belőle.


Úgy gondolom ők is vágynak egy kis gyengédségre, őszinte elfogadásra,simogatásra, és pihe-puha puszikra ott lent is.


(Nem, nem vagyok már szűz régóta, és potencia problémáim sincsenek. Az ágyban sem vagyok béna, és önző pedig egyáltalán nem vagyok. De valamiért a meghittebb petting jobban vonz, mint egy vad szex. Persze a meghitt petting utáni vad szex sincs ellenemre, de az nem cél)



Titeket konkrétan hogyan lehetne rávezetni ilyesmire? Mik voltak az eddigi legügyesebb tálalások? Akartátok? Benne voltatok? Pasik, nektek milyen tapasztalataitok vannak?


Életkort, és nemet kérem írjatok. Köszönöm



2020. júl. 5. 19:00
 1/8 anonim válasza:

Most tarthatsz bunkónak, de gyakorlatilag ki akarod használni ezeket a nőket, mert azt gondolod, úgyse jut nekik “jobb”, szóval érjék be veled is. A nagypofájúaktól meg félsz, hogy elhajtanának.


Mellesleg egyrészt introvertált nem egyenlő félénk. Másrészt a félénk, gátlásos lányok bizony igen jó emberismerők általában, messziről kiszúrják, ha valakit csak az érdekel. De ha te mégis megtévesztenéd őket, arra se légy túl büszke, mivel könnyen okozhatsz nekik nagy fájdalmat és még több gátlást. Egy gátlásos nő egyáltalán nem vágyik arra, hogy valakivel (szinte) azonnal lefeküdjön, nekik sokkal több idő kell, hogy megbízzanak egy emberben, utána meg óriási csalódás, ha az illető lelép.

2020. júl. 5. 19:23
 2/8 anonim válasza:
1 a top
2020. júl. 5. 19:30
 3/8 anonim válasza:
Szerintem jó, amit írsz, gyengédség, figyelmesség nagyon fontos - járjatok, játszatok, örüljetek egymásnak, nevettesd meg, az jól oldja a félénkséget. Azért jó, mert a félénkebb lányok ezerszer jobban félnek a teherbeeséstől, és ez a nyűg lemegy. Azután később, mikor megismertétek egymást, és összecsiszolódtatok, akkor eljön a rendes házasélet ideje is. Netán házasság is egy kedves szelíd lánnyal.
2020. júl. 5. 19:30
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi első hozzászólólégyszíves olvasd el a kérdésem részletezését. Mert:


1) Nem akarok kihasználni senkit sem. NYÍLT SZÁNDÉKKAL közelednék (mint írtam)

2) Nem lefeküdni akarok (hanem petting, de ezt írtam)

3) Nem gondolom hogy "úgyse jut nekik jobb". Úgy érzem, tudok segíteni a gátlások/szorongás felhagyásában. Gondolj bele, ha nincs "nagy tét" akkor sokkal nyugodtabban cselekszik az ember, nem görcsöl.


Másrészt tarthatsz egoistának, de ETALONT tudnék mutatni. Utána tudná a lány (akkor is ha már rég nem szűz) hogy milyen amikor valaki maximálisan figyel rá, és az intelligencia gyengédségben is megmutatkozik


A korotokat, nemeteket nem írtátok sajnos.


19:30: Nem akarok most komoly párkapcsolatot

2020. júl. 5. 19:33
 5/8 anonim válasza:
(te sem írod a korod - 3-as nem vagyok célközönség. "Nem akarok most komoly párkapcsolatot "Akkor viszont nem egészen jó helyen kopogtatsz, akkor járj lotyóhoz - de legalább ezt közölnöd kell a lánnyal, hogy csak szórakozni akarsz,, ne törj össze szíveket, az nem jó neked sem.
2020. júl. 5. 19:38
 6/8 A kérdező kommentje:
19:38, te szándékosan kampányolsz ellenem, vagy csak az értő olvasással vannak problémáid? Nem összetörni akarok és elvenni, hanem adni és kapni. Van erkölcsi érzékem, ezért is nem járok lotyókhoz. Meg azok lelketlenek...
2020. júl. 5. 19:42
 7/8 anonim válasza:
nem "kampányolok ellened", leírtam amit gondolok, elnézést kérek, tovább nem zavarom a köreidet.
2020. júl. 5. 19:43
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, de, kihasználás egy félénk, pláne szűz nő kegyeibe férkőzni, szexuális játékokat űzni vele, aztán pedig otthagyni.

Nem akarsz szexet, “csak” pettinget 😂😂 Nyilván. De még ha tényleg így is van, gondolod, hogy egy félénk nő bele fog menni, hogy a bugyijába nyúlkálj mindenféle komoly szándék nélkül? Mert feltételezem, petting alatt nem azt érted, hogy szigorúan nyakig felöltözve simogatod a hátát.

Ja és nem, nem játszol nyílt lapokkal egy félénk nőnél, mert ha előadod neki, hogy mit akarsz, nem fog veled foglalkozni. Pont azért, mert neki ez nem fér bele. Nehogy azt hidd már, hogy senki se próbálkozott náluk, attól hogy félénkek, nem csúnyàk, ez feltűnik másnak is. Csak épp nem tudom, miért gondolod, hogy ha senkivel nem mentek bele ilyesmibe, mert feszélyezi őket, akkor majd veled megteszik. Nagy tét meg igenis van, mivel az ilyen lányok pont nem fekszenek össze (akarom mondani, “pettingelnek”) akárkivel.


Egyébként a lekezelő, kioktató hangnemből meg vegyél vissza. Etalon meg qrvára nem leszel soha egyetemesen, mert ez minden egyes embernek mást jelent.

2020. júl. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!