Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan 30 évnél fiatala...

Van itt olyan 30 évnél fiatalabb nő aki visszahúzódó természetű ?

Figyelt kérdés
Én 29 éves magányos férfi vagyok . Nem vagyok társaság kedvelő . .. nem mindenkivel tudok órák hosszat beszéli ... szívesen ismerkednék hasonló személyiséggel vagy olyannal aki ezt megérti illetve akinek ez nem probléma .

2020. júl. 13. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Férfi
Nőt
Társkeresés
Ismerkedés
Csendes
Maganyos
Visszahuzodo
Társ
Beszelgetés
20 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Mi ez a szavazás? Nem értem
2020. júl. 13. 18:55
 2/8 A kérdező kommentje:
Eskü én sem XD . Nem lehet valahogy levenni ? Nem szándékosan adtam hozza a szavazást . Vegyük úgy hogy nincs ott :)
2020. júl. 13. 19:08
 3/8 anonim válasza:
Barátkozni nincs kedved introvertált férfival?
2020. júl. 14. 22:31
 4/8 anonim válasza:
Hogy lehet valaki 30 évesen introvertált??
2020. júl. 14. 22:37
 5/8 anonim válasza:
Előző, nem vagy tisztában a fogalommal. Az emberek egyik része inkább introvertált azaz befele fordulóbb alkat, más részük inkább extrovertált azaz kifele fordulóbb, társaságibb alkat, az emberek kisebb hányada meg nagyjából félúton van. Ez alkati kérdés, nem rossz és nem jó, nem betegség.
2020. júl. 14. 22:44
 6/8 anonim válasza:
Az introvertáltak akkor minek ismerkednek egyáltalán? Vagy hiányzik azért a sex?
2020. júl. 14. 23:11
 7/8 A kérdező kommentje:

*3 hetero alapon nem zárom ki .

*6 van olyan hogy extrovertalt . . . aki nem bírja ki hogy ne szóljon bele mindenbe akkor is ha fogalma sincs az egészről ... legfeljebb az egészből tud egyetlen fogalmat a többit megpróbálja saját maga megfejteni többnyire helytelenül aztán végül úgy ragaszkodik az igazahoz mintha Szentiras lenne és sosem tanul belőle ...

2020. júl. 15. 17:52
 8/8 anonim válasza:

Hatos, ezek szerint hiába írtam körül az introvertált és extrovertált lényegét, nem érted. Semmi köze e két fogalomnak a szexualitáshoz se ahhoz, hogy ismerkedik-e az illető.


Más kérdés, hogy az introveráltABBak (mert hogy ez egy skála, senki se fekete-fehér) jellemzőbben inkább kettesben szeretnek lenni valakivel, elmélyültebbek, kevésbé szórják szét figyelmüket, mélyebb érzelmi világuk és/vagy gondolkodásmódjuk van, egyszerre jellemzőbben kevesebb dologra szeretnek figyelni, de arra / azokra mélyebben, értőbben, érzőbben.


Az extrovertáltabb emberek inkább felszínesebbek érzelmileg és/vagy gondolkodásmódban és/vagy megnyilvánulásban, viszont rutinosan mozognak társaságban, jó kapcsolatépítők.


Mindennek van előnye és hátránya.

2020. júl. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!