Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó lányok/Gamer...

Visszahúzódó lányok/Gamer csoport?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő jó kombó lenne? Visszahúzódó srác vagyok, aki nem szereti a mai kis trendis kis szelfizgetést, bulizgatást, alulöltözött lányokat stb és ezzel nem is vagyok egyedül, mint srác. Arra gondoltam hogy egy gamer csoport máris egy közös dolog lenne, csak nem tudom erre hol lehetne szerezni embereket, és hogy a lányok is vevők lennének-e rá. Amúgy eleve nem egy olyan csoportot szerveztem ami kifejezetten arra megy ki hogy az ember fél nap alatt párt találjon mint valami szar társkereső, az már nekem erőltetett és ROSSZ lenne, én például random szeretnék egy mellettem örökre kitartó hűséges lányt találni (persze nem az a nagycsöcsű dekorált webkam előtt üldögélő "gamerlány" típura gondoltam, ezt tisztázzuk!) viszont ahoz meg ugye nem lehet egy helybe várni, és mivel én is az a fajta vagyok aki nemjár el otthonról és nem szeretek/tudok emberekkel beszélgetni (legalábbis ha 1-2 nél több emberről van szó vagy korombeliekről) ezért ez az ötlet tűnik jónak, elfogadhatónak. Ha lehet ne olyan stílusba válaszoljatok ahol lehordjátok a kérdezőt hogy csak dugni akarok stb, mert ez nem igaz, legalábbis az én esetemben biztos nem csak erre megyek ki. Szóval ha lehet a válaszokat normális, és ne paraszt, lenéző stílusba, de azért őszintén írjátok meg. Végülis, biztos vannak olyan lányok, akik szeretnek a gép előtt lenni, a másik kérdés, hogyan és hol lehetne elérni az ilyen embereket? Egy gamer csoportba benne vagyok, de természetesen a tükör előtt pózolgató alulöltözött, rendi bulizgatós lányokon kívűl nem sok mindent látni, már ha egyáltalán látni.. A páva srácokról meg inkább ne is beszéljünk..

2019. júl. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerubb magadon valtoztatni, hogy piackepesebb legyel?
2019. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Piacképesebb? Ez tipikus válasz volt bakker.. Hát én nem állok be a birkasorba, engem nem azon a gyársoron gyártottak ahol a mai korombelieket. Én nem fogok egy menőző, nagyképű buliba járós barom lenni, és nem is szeretnék. Nem tudom miért baj az nektek ha valaki csak nyugisabban meg akar lenni egy társal aki örökre kitart mellette és mindíg szereti, konkrétan egy csoportba volt egy 14 éves lány akinek gyerek van már, szerinted én ehhez hasonlókat akarok? Bár én alapból nem akarok gyereket, és nekem nem ilyen egyéjszakásból állna egy kapcsolat.. persze az is kell, de ne arról szóljon már egy kapcsolat, meg minél jobban lehessen dicsekedni a pároddal meg szép, külsőre jó de belül egyáltalán nem az.. Én nem akarok megkapni akárkit, meg magamon változtatni hogy olyan legyek mint a többi. Ha tényleg soha az életbe nem lesz mellettem senki csak a szokásos "az emberek lemondanak rólam 2 perc alatt" akkor sajnos ez van, akkor viszont nem élek tovább... De ha már legalább nem olyan vagyok mint a legtöbb, egyszer már megpróbálhatom én is, nem? Egyébként pár napja is kiírt valaki egy olyat hogy neki a visszahúzódóbb, (csúnya szóval de) "elesettebb" lányok jönnek be neki, hát nekem sem kéne egy lány aki tele van pozitivitással hogy ő mennyire szép ő a kis hercegnő stb stb, had ne soroljam. Kinek ez, kinek az.
2019. júl. 23. 16:39
 3/51 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy már most rengeteg ilyen face csoport és egyéb netes/facebookos gyűjtőhely van már.
2019. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:

"Én nem fogok egy menőző, nagyképű buliba járós barom lenni, és nem is szeretnék. Nem tudom miért baj az nektek ha valaki csak nyugisabban meg akar lenni egy társal aki örökre kitart mellette és mindíg szereti"


Hat nem tudom, hogy hogyan fogalmazhatnek szepen anelkul, hogy beled gazolnek, de szerintem alapveto dolgot kene eloszor ujragondolnod, mint peldaul az emberi kapcsolatok.


A piackepesseg nem azt jelenti, hogy a fent felsorolt kategoriaba tartozol.


Illetve a fent leirtak alapjan te nem tarsat keresek, hanem egy olyan lanyt, akit kisajatithatnal, leuralhatnal. Gondolom ha talalnal is Az elkepzeleseidnek megfelelo baratnot, akkor nem orulnel neki ha o elmenne szorakozni a barataival (akik kozott esetleg fiuk is lennenek).


Magamra ismerek benned, mert en is ugyan ilyen voltam (most a zarkozottsagra, Meg erre Az "en nem leszek olyan, mint a tobbiek nem megyek el szorakozni l, hurr durr-ra gondolok, szorakozas nem egyenlo buli, pia, drogok), csak azota lassan 10 ev telt el.


Szoval ha nem akarsz maganyos maradni, akkor erosen ajanlott valtoztatnod

2019. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti nagy csoportba nem szeretnék menni, tudom ott milyen ocsmány dolgok vannak. Utolsó te meg jol mondod nem tagadom magamnak akarok valakit akivel csak egymasei vagyunk, akinek eszébe se jut hogy fiu "csak barátai" legyenek.. kinek mi.. igazából évek óta tervezem hogy befejezem ezt az egész életét ugy sincs értelme, szóval ez csak a pont az i-re..
2019. júl. 23. 18:26
 6/51 anonim ***** válasza:
Nem sajnáltatni kell magad meg pontot tenni az i-re hanem megváltozni és kinyitni a szemedet amit szorosra zártál. Látni, hogy sokféle ember van, látni, hogy kapcsolaton kívül is lehet élni, látni, hogy csak azért mert valaki pávának meg ribinek látszik még nem biztos, hogy skatulyába lehet rakni. Nyiss az emberek felé, legalább csak annyira hogy meghallgatod őket.
2019. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Nem tudok nyitni és nem is akarok.. egyedül egy valakit akarok magam mellé és ennyi... Főleg nem olyanok felé akik buliznak stb, én nem olyan életet akarok... Ha meg pontot kell tenni az "életem" végére hát legyen, úgy se fog senki kitartani mellettem és amúgy se vagyok messze a végétől...
2019. júl. 23. 19:44
 8/51 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jó neked így. Akkor miért nem akarsz változtatni ezen? Nem az ördögtől való a bulizás, nem kell úgy kezelni mintha mindenki, aki bulizik az egy szemét, rossz ember. Mert nem így van. Nem kell buliznod. Csak rájönni, hogy az embereket nem lehet úgy besorolni hogy bulizik=rossz, nem ismerem meg, elítélem. Ugyan így rá lehet jönni, hogy az élet nem a párkapcsolatról szól. Sokkal több van annál minthogy a kanapét ölelgetsz egy lányt. Mert a rózsaszín köd el fog múlni, és akkor mi lesz? Ott vagytok mindketten barátok nélkül, elkülöníthető élet nélkül és az egész személyiségetek a másik körül forog. Ez nem teljes élet.
2019. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Nem csak két fajta ember létezik, a bulizós bunkó meg a gamerlány. Megintcsak: nyitni kéne, és látnád, hogy a világ tele van különböző emberekkel, akik nem férnek bele ebbe a két kitalált kategóriába.
2019. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
8as ahogy valaki írta ez a kisajátítás dolog kicsit stimmel. Én nem tűrnem hogy a barátnőm bulizik ráadásul más fiukkal.. nekem ezek nem jonnek be és nem is szeretnék olyat akinek koze van ilyenekhez..
2019. júl. 23. 20:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!