Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai világban miért olyan...

A mai világban miért olyan nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és lassan 28 éves es soha nem volt barátnőm még kamaszkorban sem. Sok lány foglalt mindig ha valaki nem arra meg rámegy rengetek srác és a lánynak lehet válogatni. Sajnos a visszahuzodo sracoknak tobbnyire eselye sincs igy en meg ebbe tartozom bele. Lassan 30 eves leszek 2 es fel ev mulva es ha eddig nem volt mar nem remenykedek csak igy leelni egy eletet kapcsolat nelkul es nincs kivel szerezzek kozos elmenyeket programokat amire kesobb visszaemlekszik az ember. Egyszoval nagyon nehez de tarsasagot is nehez talalni sajnos.

28/f


2020. júl. 14. 23:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
A mai világban pont, hogy nem nehéz ismerkedni. Soha ennyi lehetőség nem volt rá, mint manapság.
2020. júl. 15. 00:13
 2/13 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok, csak én lány vagyok és fiatalabb. Nekem nem magával az ismerkedéssel van bajom, hanem az emberekkel. Nem felelnek meg nekem és nem akarok olyanokkal ismerkedni, akiknek tök más az értékrendjük (vagy nincs is) szóval nekem ez nehéz, hogy olyat találjak akivel egy szinten vagyunk.
2020. júl. 15. 00:27
 3/13 anonim válasza:
A fiúcskák szégyellősek, nem mernek férfiként viselkedni, a lányok nagy része is tejbetök és nem kezdeményez. Így azért marha nehéz!
2020. júl. 15. 00:28
 4/13 anonim válasza:
#2 Milyen az értékrended?
2020. júl. 15. 01:23
 5/13 anonim válasza:
#4 Szerintem ehhez ismerni kéne engem, hogy tudd mire gondolok.
2020. júl. 15. 02:38
 6/13 anonim válasza:
Interneten próbáltad már?
2020. júl. 15. 06:39
 7/13 anonim válasza:
Szerintem az is probléma, hogy mindenkinek hatalmas elvárásai vannak. A fiúk leragadnak a külsőnél, általában bombázók kellenek nekik, akikről kiderül, hogy nem túl okosak, és nem lesz belőle tartós kapcsolat. A lányoknak is magas az elvárásuk általában, meg megunják egy idő után a partnert, nem tudnak megelégedni azzal, amijük van.
2020. júl. 15. 06:44
 8/13 anonim válasza:
Nem nehéz ismerkedni a mai világban, csak neked nem megy.
2020. júl. 15. 07:37
 9/13 anonim válasza:
Sokkal könnyebb ismerkedni, mint régen. Nagyobb a választék, kisebb lett a világ. Mindenki elérhető, nem kell heteket várni a találkozóig. A nagyobb városokban rengeteg ember van kis helyen.
2020. júl. 15. 13:09
 10/13 anonim válasza:
Szerintem könnyebb. Bár én lány vagyok és fiatalabb, nekem most nincs is kapcsolatra szükségem, de ha nagyon akarnék nem kellene komoly eröfeszítésekhez folyamodnom. Azzal esetleg lehetne problémám, hogy nem felel meg akárki, így elég sokáig tartana.
2020. júl. 15. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!