Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol érdemes ebben az elcseszet...

Hol érdemes ebben az elcseszett világban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bulizós alkat és szerintem ott nem is lehet minőségi beszélgetést folytatni senkivel. De komolyan, akik azzal jönnek, hogy tömegközlekedés, meg bevásárlóközpont, stb. az is hülyeség, mert én pl. nem azért járok vásárolni, meg mozizni, meg nem azért megyek ki az utcára stb., hogy ott ismerkedjek. Ezek nem azok az alkalmak. De bulikon kívül lehetetlennek találom. Neten pedig tele vannak lelki sérült, önérzetes libákkal, akik magukat sajnáltatják, közben meg kihasználják a másikat. Egyetemen nem lehet, mert fiús szakon vagyok. Hol lehet, ahol normálisak az emberek és nem erőltetett szitu az egész?

2014. jan. 9. 19:07
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ja és 23/F vagyok.
2014. jan. 9. 19:09
 2/33 Lávalámpa. ***** válasza:
Neked látom semmi sem jó és még világfájdalmad is van:)
2014. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hát arról ne is beszéljünk, a mai világ szerintem egy olyan pont felé halad ROHAMOSAN, ami nem jó, és akkor enyhén fogalmaztam.
2014. jan. 9. 19:12
 4/33 anonim ***** válasza:
Menjél egyet bulizni, rádfér egy kis lazulás
2014. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ismétlem, nem vagyok bulizós alkat, amúgy is 2 vizsgára tanulok, amik kib.ott nehezek :D
2014. jan. 9. 19:13
 6/33 Lávalámpa. ***** válasza:
És az jobb, hogy sajnáltatod magad, meg előadod, hogy milyen szar világ ez?
2014. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem jobb, de jelzés értéke van:D
2014. jan. 9. 19:31
 8/33 Költőnő? ***** válasza:
kimozdulsz, beültök vhová haverjaiddal az nem egyenlő a bulival :)
2014. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem iszom, és nem iszunk, nem szívesen költök pénzt beülős helyekre. Hát ember legyen a talpán aki nekem használható tanácsot tud adni, nemigaz? ::D:D
2014. jan. 9. 20:11
 10/33 A kérdező kommentje:
De amúgy is ha haverokkal beülnék valahova, akkor az azért lenne, mert mondjuk megvitatunk egy műszaki problémát, vagy valami más, világi dolgot. Nem azért, hogy csajokat szedjünk fel, az sem megfelelő alkalom.
2014. jan. 9. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!