Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Engem zavar egyedül ha mindent...

Engem zavar egyedül ha mindent a srác akar fizetni a randin?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm interneten és játszottunk, fogadásra.

Majd mikor megnyerte kibökte hogy menjek akkor el vele egy randira.


Ez teljesen okés mert bírom, csak mondta hogy elmehetnénk kajálni meg mozizni


Amit, mindent.. ő állna.


És ez engem teljesen lesújtott.


Mikor a mozijegyet írta meg mondta hogy vesz kólát is ha szeretnék az tök rendes volt aranyos.. de már azt is soknak tartom. Nem szeretem ha nagyon költekeznek rám, főleg az aki tetszik..


Lányok többségében elvárják hogy ilyeneket, olyanokat fizessen a srác aki elhívta őket.. de mit tegyek ha én pont hogy kellemetlenül érezném magamat tőle? Mert a jegy még oké, de hogy minden mást is? .-.

Vagy akkor csak az italt, popcornt.. nem tudom.


Mondjam meg neki finoman, vagy fogadjam el és kész? :/


Lehetőleg férfi egyedektől szeretnék válaszokat kapni, mi a véleményetek arról ha egy lány a randin elutasítja azt ha mindent a srác akarna állni?


Köszöntem előre is!



#Randi, haver, kifizetni, meghívni, meghívott
2020. júl. 17. 16:38
1 2
 1/16 anonim válasza:

Enis teljesen igy gondolom, utalom ha meghivnak, vagy ha vesznek valamit (mondjuk egy ajandeknak neha orulok, de kellemetlenul erzem magam tole neha)

Mert van penzem es enis kitudom fizetni, bar en mindig szolok hogy kellemetlen es kifizetem enxd

2020. júl. 17. 16:43
 2/16 anonim válasza:

Én az esetek 99%-ában mindent én fizettem a nőmnek annak idején éveken át és nemcsak popcornt meg mozijegyet hanem vacsorát étteremben, diszkóban belépőt meg italt,házhozrendeléses kaját és ez ment éveken keresztül, most meg már köszönni se köszönünk mert őnagysága kijelentette, hogy "én mit akarok tőle amikor már 10 éve szakitottunk?" (megjegyzem számolni sem tud mert akkor még csak 6 éve szakitottunk)

Ráadásul amig ott élt nálunk 10.000Ft-ot kértem tőle azért, hogy a költségeket fenntartsuk de azért józan paraszti ésszel is kiszámolható, hogy egy ember egy havi eltartása nem 10.000-be kerül szóval a többit azt mi álltuk

Szóval ezért kellett rákölteni azt a sok pénzt, hogy a végén szarba se nézze az embert a büdös kurvája

2020. júl. 17. 16:59
 3/16 anonim válasza:

Fiatalon ez tényleg nagyon tudja feszélyezni az embert, de ahogy idősebb leszel, "beleszoksz". Úgy értem, egy első randin ha fizetnek neked egy italt, az szerintem teljesen rendben van, és az is visszatetsző, ha azt nem fogadod el.

Én mindig úgy csináltam, hogy ha többször találkoztam valakivel, akkor időnként a teljes árat én álltam, máskor meg a teljes árat a másik fél. Hosszú távon úgyis kiegyenlítődtek a költségek, mégsem volt olyan kínos "megfelezős" szaga a történetnek.

Első randin persze ezt még nem kell szóba hozni, de 2-3. alkalommal, ha úgy döntesz, te meghívod, akkor be lehet dobni, hogy ebből legyen rendszer, neki jó-e ez így stb.

N

2020. júl. 17. 17:16
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi reakciókat, és választ a kérdésre.


Utolsónak írván, én úgy megyek hogy nem tervezek sokadik randit. Azt sose tervezem, ahogy jön. Ezért csak a jelenlegi fókuszálok csak nem az hogy mi lesz majd később, bármi megtörténhet. Lehet nem is tetszek meg neki aztán ott marad abba. De akkor már nem szeretném hogy az egészet ő állja.


Mellesleg értem én te olyan fajta vagy aki ezt megszokja későbbiekben, de én személy szerint ezzel nem tudnék így megbékélni.


Ezért is jegyeztem meg hogy inkább férfi oldalról szeretném megközelíteni mint sem nőiről. De köszönöm hogy azért foglalkoztál a kérdésemmel.


Várom a további válaszokat, köszi!

2020. júl. 17. 17:22
 5/16 anonim válasza:

Fiatalon én is beleestem abba a hibába, hogy szinte a randik 90+%-ában mindig én fizettem mindent.

Részemről csak kedveskedés lett volna.

Soha egy nő se mondta hogy jajj hagyjam fizessünk felesbe. SOHA nem volt ilyenre példa. De nem is vártam el.

Aztán ahogy telt múlt az idő, rájöttem hogy nem túl jó befektetés ez nekem, hisz száz ezrekkel lett könnyebb a zsebem. (kapcsolatban nézve meg milliókkal is számolhatunk, de ez egy másik sztori).

Utána már vagy olyan helyre vittem randizni ami csak pár száz forintos tétel volt, vagy egyszerűen nem fizetős randira mentem, hanem simán csak sétálgattunk vagy kocsival elmentünk valami közeli helyre beszélgetni.

Azért ha valaki számolgat, egy mozi két embernek jegyekkel kajával innivel 10 ezer, 3-4 ilyen randi 30-40 ezer. Aztán ha nem lett belőle semmi, akkor csak a pénzt dobtam ki egy olyan emberre akit soha többet nem látok majd.


Szóval nálam ha egy csaj felajánlaná hogy fizeti a részét, csak örülnék neki.

2020. júl. 17. 17:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt!
2020. júl. 17. 17:41
 7/16 anonim válasza:
Ha tetszik a lány és jól kijövök vele, szívesen meghívom és nem kell neki fizetnie, de ha nagyon ragaszkodik hozzá és nagyon akarja, hogy ő fizesse, oké, bár az nekem kicsit kellemetlen.
2020. júl. 17. 17:50
 8/16 A kérdező kommentje:
És miért tartod kellemetlennek?
2020. júl. 17. 17:52
 9/16 anonim válasza:
ha a párom akar mindenért fizetni, akkor oké, de ne az esetek 100%ban, mert nem akarok anyagi teher lenni még neki se. ha még nem vagyok együtt az emberrel, csak ismerkedünk, akkor nekem ne fizessen semmit. mindenki a magáét, az a legtisztább. ha végül semmi sem lesz az egészből, akkor nekem kellemetlen, hogy pénzt költött a semmire. nem akarom hogy bárki lekötelezzen, főleg olyan, akit (még) nem is ismerek
2020. júl. 17. 18:46
 10/16 anonim válasza:
Én azt mondanám, hogy a mozit (jegy, kaja, stb.) állja mindenki magának, és ha utána meg akar hívni esetleg egy fagyira, akkor azt nagyon megköszönöm. :) (Legközelebb meg én hívom meg mondjuk egy sütire, vagy ilyesmi.)
2020. júl. 17. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!