Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert lehet az hogy egyedül...

Miert lehet az hogy egyedül nem talàlom fel magam? Mindig csak masokkal tudok felfedezni is meg mindent

Figyelt kérdés

Szoval akàrhol élek akarhova költözöm, vagy nyaralàs, felfedezem a helyet mi hol van es minden csak kinszenvedes egyedül. Semmi plusz es unalmas.


De amikor baratokkal vagy ismerösökkel vagyok egy rakàs helyre megyünk izgalmas minden. Es jo.



Pl legutobb Balaton csaladdal.

A csaladdal irto szupi a strand, hajozas,a bolti bevasarlas is, mikor egyedül elmentem csak ugy, egy boltig gyalogolni vasarolni meg vissza(jo messze volt gyalog autout mellett is menni kellett), még depresszios is lettem. Ha egyedül mentem rendezvenyre mindenhol megneztem mi van es alig vàrtam hogy jöjjenek mar a többiek es kinlodtam, miközben ök meg tök jol elvoltak valami hangszeres erdekességnél.


Mig en külföldi melo utan otthon maganyosan addig a magyar munkatarsaim egymashoz atjartak ittak dumàltak, aztan en is csatlakoztam inkabb mert majdnem meghülyültem a 4 fal között.

Ha velük mentem almàt szedni tök jo progi volt, nevettünk stb, ha egyedül mentem volna tiszta unalom kinlodas lett volna.


Most itt a hétvége es semmihez nincs kedvem mert egyedül minden sz.r. mégha ejtöernyözni is mennék, se tudna meghatni, logo orral kullognék haza a végén.


Ez mitöl lehet hogy egyedül egy csödtömeg vagyok magamnak?


2020. máj. 9. 11:10
 1/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Dehogy vagy csődtömeg!

Egyszerűen te egy nagyon társasági ember vagy, nincsen ezzel semmi baj. Nézz meg másokat az oldalon, valaki meg az ellentettjével szenved. Rossz neki társaságban, így nehéz neki barátkozni, és párkapcsolatot is kialakítani. Ki ilyen, ki olyan.

Igaz, hogy megtanulhatnál picit egyedül is ellenni, de mondjuk én se mennék egyedül nyaralni, vagy ilyesmi, mert én se élvezném, az biztos. Egyedül egy hotelszobába, egyedül a tengerben, egyedül az étteremben..hát nagy móka lehet :D Ha egyedül vagy, olyat hobbit végezz, amit leginkább egyedül lehet csinálni. De neked nem lenne rossz egy olyan társ, aki olyan mint te, és a legtöbb időtöket együtt öltenétek.

2020. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy megtanuljuk egyedül is jól érezni magunkat, de teljesen normális, amit írsz. Bizonyos dolgok egyedül teljesen unalmasak. Vannak olyan dolgok, amiket imádok egyedül csinálni (kocsikàzni valamerre, zenét hallgatni, napozni stb), de a legtöbb dolgot csak társaságban élvezem, hogy lehessen beszélgetni, hülyéskedni. Társas lény az ember, nincs ezzel semmi baj.
2020. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!