Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Találok-e itt olyan nő partner...

Nagybotos kérdése:

Találok-e itt olyan nő partnert (hosszú távra) akivel jól megértjük egymást a komoly zene, egészséges életmód, Isten iránti nyitottság ( öröm és ajándékainak megköszönése), egymás kedvének keresése, terén.?

Figyelt kérdés
Aki szex terén el tudja fogadni az életkoromból(85 év) adódóan a nyelvembe költözött szeretetet, érzékiséget, a mű péniszt, amit én felcsatolok, ahhoz, hogy az aktust a maga valódiságában, mélységében élhessük át.ki partner nyitottságban (pl. együttes swinger club látogatás) Amennyiben a felsoroltakból egy-két területben nem egyezünk, azért akkor is kérem a jelentkezésed. Nagybotos jeligére Válaszod esetén jellemezd magad, és esetleg hivatkozz azokra a területekre amiket írtam.

#elfogadás #komolyzene #alkalmazkodás #Istenben való öröm #szex terén nyitottság
2020. júl. 18. 06:13
 1/3 anonim válasza:
Remélem ez trollkodás.... :D
2020. júl. 18. 10:13
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, amit itt leírtál, szerinttem jó páros lennék.

Ilona vagyok, 54 éves női egyed kizárólag női nemi szervvel rendelkezem. Nagyon nyitott vagyok mindenre, szeretek szekszelni nyitott vagyok rá, van tapasztalatom mű penész terén, gyorsan és fájdalommentesen dolgozom vele. Csere szóba jöhet, közös megegyezés alapján.

Nem zavar a 30 év korkülönbség.

Igényeim:

-Napi 4-5 órát edzek, elvárom, hogy a párom ehhez igazodván tegye meg a szükséges lépéseket, abban az esetben, ha még nem tette.

-Audi A5

-Heti egyszeri közös hentai maraton a barátnőimmel, mert kell a pihenés.

Te írsz előbb.

2020. júl. 18. 20:30
 3/3 anonim válasza:
Ez jó nagy hazugság. Kitalált történetet egy 15 éves dedó gyerek
2021. júl. 9. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!