Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha férfi keres nőt kapcsolatra...

Ha férfi keres nőt kapcsolatra, ott miért hátrány, ha a férfinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 07:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mert akkor unalmas elete van a pasinak
2020. júl. 26. 07:40
 2/14 anonim válasza:
Szerintem nem hátrány. Jól el van az illető magában is. Nincs ebben semmi különös.
2020. júl. 26. 07:46
 3/14 anonim válasza:
Kérdező mire gondolsz, nem értem a kérdést? Alapvetően mindenkinek hátrány, ha nincsenek barátai, de a kérdésben vázolt esetben mégis, sokkal inkább előny!
2020. júl. 26. 08:14
 4/14 anonim válasza:

Miért lenne hátrány?

Több ideje van a szabadidejéből, nem jár például meccsre, kocsmába, stb.,...

2020. júl. 26. 08:22
 5/14 anonim válasza:
Nekem nem kéne ilyen pasi, mert sosem vakarnám le magamról, én lennék az élete közepe, az pedig beteges szerintem.
2020. júl. 26. 08:25
 6/14 anonim válasza:
Mert azt jelzi, hogy valami gáz van a férfivel, ami miatt egy ember sem képes elviselni
2020. júl. 26. 08:56
 7/14 anonim válasza:
nekem is az lenne bajom, hogy nem akarok az életében tényleg az egyetlen lenni, mert utána ha mégsem szimpatikus sokkal jobban megviseli ha úgy döntök mégsem rá van szükségem.
2020. júl. 26. 09:08
 8/14 anonim válasza:

Én sem vagyok a társaság közepe, de kb 3 közeli barátnőm van, plusz még pár ember akivel jóban vagyok.

Ha tényleg egyetlen barátja sincs, az nálam azt a benyomást keltené,hogy valami nem stimmel vele. Szinte minden embernek szüksége van legalább 1-2 másik olyanra,akivel megértik egymást,számíthat rá,el tud menni vele bárhova vagy csak együtt csinálni valamit.

Ha valakinek tényleg semmi szüksége ezekre, és csak egyedül van el, hát ez a legtöbb ember számára taszítónak tűnhet.

A másik meg,hogy az élete is unalmasnak tűnhet,olyannal meg senki nem jönne össze szívesen akinek ő az egyetlen,és így ráakaszkodhat,csak tőle függhet teljesen.

Na meg ha valaki sima barátokat sem tud szerezni, még nem olyan közelieket se, akkor barátnőt igen?

Én így látatlanban ezt gondolom,remélem segítettem egy kicsit

L

2020. júl. 26. 10:31
 9/14 anonim válasza:
Azért, mert egy férfival szemben még a mai világban is jóval több az elvárás, mint egy nővel szemben, ráadásul ezek az elvárások sokszor egymással is ellentétesek (a férfi legyen határozott, de érzékeny is, legyen komoly, de humoros is, legyen társasági ember, de ne a baráti körével töltse minden idejét, legyen profi az ágyban, de azért lehetőleg kevés partnerrel tudjon dicsekedni stb.), illetve mert egy nőnek jóval több mindent elnéznek (pl. ha egy 25 éves nő szűz, akkor "jaj, de jó, legalább nem ment át rajta a fél város", ha egy 25 éves férfi szűz, akkor "biztosan valami baj van vele, nem igaz, hogy ennyi idősen sose jött neki össze semmi"). Így van ez a barátkozás terén is: ha te elutasítanál egy nőt azért, mert nincsenek barátai, akkor kikiáltanának nőgyűlölőnek, és mindenfélét rád kiabálnának, hogy milyen szar alak vagy, ha viszont te nem kellesz a nőknek, akkor az teljesen oké. Sajnos ez van, még a 21. században is így működnek az emberek.
2020. júl. 26. 11:59
 10/14 anonim válasza:
Az utolsó biztos férfi
2020. júl. 26. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!