Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok összejönnétek olyan...

Lányok összejönnétek olyan fiúval akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, kicsit magamnak való vagyok. De szeretnék szeretni egy lányt, meg akivel lennének programjaink.

Az hogy nincsenek barátaim az fura vagy inkább előny, hogy rád több idő jut a lányra?


2020. júl. 31. 18:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem mondanám előnynek, ha valakinek nincs 1 db barátja se az elmondd pár dolgot az emberről.. nem pozitívan.
2020. júl. 31. 18:20
 2/13 anonim válasza:
Nem azt mondom, hogy biztosan nem. Ahogy előző mondta, elmond róla vmit, ha egy barátja sincs. Nem igazán pozitív.
2020. júl. 31. 18:25
 3/13 anonim válasza:

Hát attól függ miért nincsenek barátai.


Nekem sincs hű de sok, csak 1-2 akivel napi szinten beszélgetek, de inkább a zárkózottság miatt.


De szerintem nem az első dolog a haveri kör, mert ugye nem a haverokkal akarok járni😅

2020. júl. 31. 18:30
 4/13 anonim válasza:

Férfiként válaszolok!

Az is egy szempont, hogy inkább ne legyen az embernek egy barátja sem, mint olyan, aki csak érdekből haverkodna, cimbizne a másikkal!

Legalábbis nekem ez nagyon nem szimpatikus!

2020. júl. 31. 18:30
 5/13 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem van saját életem, szívesen eljárok egyedül ide-oda, nem vagyok senkire rászorulva. Ha olyan párom lenne aki csak velem akar lenni, mert nincs senkije, az igencsak teher lenne.
2020. júl. 31. 18:30
 6/13 anonim válasza:
Fura. Nagyon. De nem kizaro ok a kapcsolat szempontjából.
2020. júl. 31. 19:17
 7/13 anonim válasza:
Én igen (ha szingli lennék), mert nekem sincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok. Szóval nekem előny lenne, legalább jobban megértenénk egymást.
2020. júl. 31. 19:34
 8/13 anonim válasza:

Ez csak a népszerűségre vágyó nőknek számít, amolyan kihasználás-féle.

26/L

2020. júl. 31. 19:37
 9/13 anonim válasza:
Ha a barátnőddel szeretnéd pótolni a hiányzó barátokat az jelenthet problémát. Akinek senki más nincs az életében könnyen tapadóssá válhat.
2020. júl. 31. 19:53
 10/13 anonim válasza:
Egyedül én látom úgy, hogy a lányok nem szeretik a barátjuk barátait?
2020. júl. 31. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!