Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok összejönnétek olyan...

Lányok összejönnétek olyan fiúval akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, kicsit magamnak való vagyok. De szeretnék szeretni egy lányt, meg akivel lennének programjaink.

Az hogy nincsenek barátaim az fura vagy inkább előny, hogy rád több idő jut a lányra?


2020. júl. 31. 18:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem nem az érdekbarátok egy kapcsolat mérvadói, így az még nem jelent semmit, sőt azt jelenti, hogy az illető nem bulizós így mindenképpen előny lehet.
2020. júl. 31. 21:29
 12/13 anonim válasza:

Az én páromnak sincsenek barátai, de online játékokban vannak ilyen "barátai" akikkel elvan játék közben. De ezzel nincsen baj, viszont....

Nálunk abból volt hatalmas probléma és sok veszekedés, hogy nekem vannak barátaim akiket sokkal régebb óta ismerek mint a páromat. Ez azért fontos, mert vannak fiú barátaim IS, akikkel nem volt soha semmi és nem is lesz, (tekintve hogy a többségük meleg amúgy is), és nem fogta fel egyszerűen, hogy ha 5 év alatt nem mozdultunk egymásra, akkor nem most fogunk mikor párom van.

Nagyon csúnya szavakkal illeti a barátaim, nem akarja őket megismerni és mindig zokon vette ha velük töltöttem az időmet és nem vele, bűntudatot keltett bennem, hogy milyen szemét vagyok mert nem vele foglalkozom. Ő inkább a gép előtt szeret játszani, de én néha azért mennék valamerre kimozdulni. Ha néha eljött velem akkor is folyton panaszkodott. Nagyon leépítettem a baráti köröm miatta, ami egy nagy hiba volt részemről, mármint az, hogy hagytam ezt és nem az elején féltem fel ellene. Most próbálom a megmaradt barátaimmal rendesen tartani a kapcsolatot, és új barátságokat is szeretnék kialakítani.

2020. aug. 1. 23:17
 13/13 anonim válasza:
Vannak kapcsolatfüggők, akik nem bírnak haverok nélkül meglenni - szerintem egy párkapcsolatban az ember párja a legfontosabb és minden haver előtt áll, ezért ha egy fiú nem bulizós, nem haverkodós, akkor tuti nem lesz gond vele a párkapcsolatban sem ilyen téren és nem fogja magára hagyni az asszonyt, hogy elmenjen a haverokkal sörözni, akikkel amúgy semmilyen komolyabb témája nincs, csak ok az ivásra.
2020. aug. 2. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!