Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gyermektelen férfiak merre ?...

Gyermektelen férfiak merre ? 32 vagyok tehàt afelett vagy 35-45 éves korban Keresek

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 11:05
1 2
 1/14 anonim válasza:

35 éves férfi max. 30-ig bezárólag keres nőt, főleg olyan előnnyel, hogy még gyermektelen.

40-45 éves férfiaknál lehet esélyed, de nekik már többnyire van gyerekük.

2020. aug. 1. 11:08
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor marad a szingliség lehet. Ennek is megvan az előnye.

A 32 azért alig több mint a 30 , és ez ránézésre nem is látható ha csak nem igazoltat első talin.

Gyermektelen vagyok én is,ezért keresek olyat akinek szintén nincsen.

2020. aug. 1. 11:19
 3/14 anonim válasza:

35-45 között gyermektelen férfi sok van.

35-45 közötti gyermektelen VONZÓ férfi viszont nagyon ritka.


Az a férfi, aki rendben van külsőre, személyiségben, egzisztenciálisan, az a legtöbb esetben már neveli a gyerekét, felesége/élettársa van. Az elváltaknak meg általában eszük ágában sincs újra lekötni magukat, hanem inkább vadásszák a biológiai óra miatt kétségbeesett nőket.


Javaslom,keresgélj az első kategóriában.

2020. aug. 1. 11:24
 4/14 anonim válasza:
Tényleg rengeteg 35-45 közötti férfi van, és sokan szeretnénk családot, gyereket is. Csak ugye az van, hogy nyilván nem véletlenül vagyunk a "maradék", viszont a közhiedelemmel ellentétben nem is mindenki totálkáros.
2020. aug. 1. 12:06
 5/14 anonim válasza:
Itt vagyok, szia! :)
2020. aug. 1. 12:32
 6/14 anonim válasza:

35 vagyok, egyedülálló és gyerektelen. Számomra fontos, hogy mindketten teljes összhangban mondhassuk, hogy szeretnénk gyereket. Hogy lássuk merre halad a közös életünk.

Nem is értem azokat, akik összejönnek, csinálnak egy gyereket, majd a terhesség vagy a gyerek születése után különválnak.

Mondjuk azzal nem értek egyet, hogy 30 éves korig keresnek nőt a férfiak. Én például nem feltétlenül nézem a kort. Lehet egy 40es nő is, nagyon jól kinéző, egészséges, akivel lehet tervezni.

2020. aug. 1. 12:48
 7/14 anonim válasza:
36 eves gyerektelen ferfi vagyok, nem vagyok totalkaros, mert max 3-4 kilo sulytobblet van rajtam, de sportos vagyok, 177 cm magas. Van egy kis masfel szobas lakasom, persze mèg hitelell. Ja, a problem az, h kozepiskolai tanar vagyok, netto 220 ezerrel. Ezt 10 bol 9 nő nem tudja megemeszteni sem, a tanarnok sem, mert ők is jobb eletszinvonalat nyujto IT-s vagy mernok ferfiakat akarnak. Volt parom tobb is, mernokok, kozgazdaszok. Hiaba voltam intelligensebb naluk (igen, mindent en csinaltam, en szerveztem, kirandulasokon meseltem a várakrol, a tajrol, a varosrol), de nem tudtak ram par par honapig ferfikent tekinteni, mert ők hordták penzugyi tekintetben a nadragot, ok voltak az ugymond csaladfebntartok (kepletesen).
2020. aug. 1. 12:48
 8/14 anonim válasza:
Hitellel
2020. aug. 1. 12:49
 9/14 anonim válasza:
32 évesen ne 40 felettivel akarjál gyereket,te még elég fiatal vagy.
2020. aug. 1. 13:49
 10/14 anonim válasza:
38 éves vagyok, és gyerektelen:).
2020. aug. 1. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!