Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik nő lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nő lehet kapósabb a férfiak körében: egy huszas évei elején járó egygyerekes anyuka vagy egy harmincas éveben járó, még gyermektelen nő?

Figyelt kérdés

Mindkettő nagyon csinos, formás, az anyuka egyedül maradt a gyerkőccel, de nagyon fontos volt számára, hogy visszanyerje az alakját, ezért edzeni járt, egészségesen étkezett, "fitneszes" életmódot élt. Senki meg nem mondaná első ránézésre, aki nem ismeri, hogy már anyuka.


A másik nő szintén nagyon dekoratív, bőven a harmincas éveiben jár, de már nagyon ketyeg a biológiai órája, nem titkolt szándéka, hogy férjalapanyagot találjon mihamarabb és családot alapítson. Néhanapján rátör az a szomorú érzés, hogy lehet, hogy már kicsúszott az időből, de nem adja fel, szüntelenül próbálkozik. Randikon is egy kicsit már érezni rajta, hogy emiatt egy kicsit feszült.


Amúgy mindkettő a harmincas korosztályból szeretne "szemezgetni", megtalálni a társát.


Szerintetek melyik nő felé billenne a mérleg, ha a vonzerejüket, a társkeresési piacon betöltött értéküket nézzük? Melyik lenne az, amelyik hamarabb találna párt?



2017. okt. 20. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Számomra az egyedülálló 30-as nő.


Nem akarom más gyerekét nevelni, sajátot szeretnék majd.

2017. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A 30- as, gyermek nélkül...
2017. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
A 30-as.
2017. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A gyerek instant kizáró ok.
2017. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Célközönség függő. Egy Legalább 30 éves férfinek valószínűleg a gyermektelen 30-as nő lesz az esélyesebb.
2017. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Nekem egyik sem. Fogjanak valami vesztest akinek így is megéri.
2017. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Kisgyermek kizáró ok. Keressen a csaj más balekot, aki felneveli a gyereket.

A harmincas életkor sem túl vonzó, habár sok harmincas hölgy erősen meghazudtolja a korát. Én picit attól félnék az ő esetükben, hogy a nő nem szeret igazán csak kellett egy apa a gyerekének. Szóval ezért a 30 alatti gyermektelen nő az ideális. De ha választani kell két rossz között akkor mindenképpen a gyermektelen, és negyvenes vs. gyerekes esetén is a negyvenes nyerne.

2017. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha elméleti síkon nézzük, akkor egyértelműen mindenki a gyermektelen nőt választja.

Aztán találkozol egy fiatal lánnyal, akiről kiderül hogy gyereke van, de nem érdekel mert annyira megfogott. 1000 ilyen példám lenne. Viszont olyan is, hogy 16 évesen szült, most 23 évesen pedig senkinek sem kell másra.. értitek.

2017. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Hasonló a szitu amit a 8as felvázolt, annyi különbséggel, hogy érdekel. Általában elzárkóznak ilyenkor további gyerek vállalásától, apuka is többé kevésbé képben van, + ha van közös/hozott gyerek, akkor hajlanak az "én gyerekem, te gyereked, mi gyerekünk" felállásra, ami szintén nem valami jó. Ezeket az elején érdemes megbeszélni, ha a férfi komoly kapcsolatban gondolkodik, a nő pedig nem alkalmi eltartót keres magának. Mi megbeszéltük és kapcsolatban vagyunk. 30as gyermektelen nőben is találni bőven komolytalant (nem véletlenül mondom). Valamint az is ott van, hogy a gyerekes anyát látod, hogyan vezet háztartást, hogy bánik a gyerekkel, mennyire gondoskodó és emellett mennyi időt szán még rád is. Egy 30as szinglike ilyen szempontból zsákbamacska lehet. Nem azt mondom, hogy az egyik jobb/rosszabb, mint a másik, ez egyén függő elég erősen szerintem. Van példa pozitív is, negatív is.

31/f

2017. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Ennyi alapján a 30as felé hajlik a mérleg.


De nekem van egy 38éves gyermektelen nő ismerősöm, aki csóró és a 70 éves anyjával lakik,kb minimálbèrt keres nem tehetséges fodrászként és minden hétvégén leitta magát valami putri koncerten.


Ezzel szemben én egyedülálló anyuka lettem 22 évesen, saját lakással, diplomával, rendes állással. Nem volt kérdés, melyikünk a sikeresebb a férfiaknál.


Persze a férfiaknál, nem az önállótlan, szűz, csóró huszonéveseknél, akik gyereknek érzik magukat a családalapításhoz.


Most a 40 éves nő anyuka lett egy alkalmi kapcsolatból, utálja az életét, de a folyamatosan félrelépő apukát nem akarja elhagyni, mert biztos anyagi forrás és nem akar egyedülálló anya lenni..


Szóval csak a leírtak nagyon keveset mutatnak az életből, lehet még ezeregy tényező, amitől ido-oda billeghet a mérleg..

2017. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!