Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált férfiak vagy nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak vagy nők, éreztétek már úgy, hogy igaza van az ex házastársatoknak, hogy titeket nem lehet szeretni? Létezik ilyen? (független a közös gyerekek számától)

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Sosem voltam házas. De szerintem engem nem lehet szeretni. Soha senkinek nem kellettem eddig. 32 éves leszek.
2020. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Exfeleségem ezt dobta oda nekem mikor előjöttem a válással : jobb ha tudod hogy téged senki nem fog elviselni, mert nagyon rossz a természeted!


Én akartam a válást mert megcsalt, így gondolom ezzel is csak bántani akart, meg engem okolt sokmindenért. Még a megcsalást is úgy állította be hogy az is miattam volt mert én hoztam ki belőle....

Oké hogy én sem vagyok hibátlan. De egy megcsalás csakis gerincesség kérdése alapesetben.

Lényeg hogy most nem gondolom úgy hogy engem ne lehetne szeretni.

Kollégáim, kolléganőim is nagyon kedvelnek, voltak randijaim amikből bár nem lett több, de úgy gondolom tudok szeretni, és engem is lehet szeretni, csak a megfelelő emberrel kell találkozni. Introvertáltként pedig egyébként sem egyszerű megtalálni a megfelelőt.

2020. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nek igaza van. A "téged más nem fog elviselni" a tipikus lemez ami megy ilyenkor.
2020. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
"Rossz természeted" háborús nehézbombázás nemcsak exek között megy, hanem sok helyről hallottam már, fiú az anyjára, apa a lányára, testvérek egymás között, pletyka az utcában xy házastársára, ezt nagyon sokan használják ha pikkelnek a másikra. Megfigyelésem szerint nem volt rosszabb természete annak akire mondták, mint annak aki mondta... Úgyhogy ez nem jelent semmit. Ez a "nem lehet téged szeretni" ugyanolyan harci eszköz, semmi más.
2020. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Ilyenkor olyanokat vágnak egymás fejéhez, ami nem biztos, hogy igaz, viszont a másik felet kegyetlen módon megbántja. Ez mondjuk úgy, önvédelmi mechanizmus. Úgy gondolják, egy szakítás mindig a másik fél hibája miatt történik, emiatt kizárólagosan őt lehet hibáztatni. Nekem is mondtak hasonlókat, meg még különbeket is, de tudom, hogy nem igazak. Így nem érdekel, inkább mosolygok rajtuk.
2020. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket a sértéseket abban a pillanatban, dühből mondja az ember, mert csalódott, hogy nem az elképzelései szerint viselkedett a másik (már sorozatban). De ez nem csak házasságban, váláskor hanem sima emberi kapcsolatokban is előfordul. Ezt elfogadni és azonosulni vele hülyeség kivéve ha tényleg jogosnak érezzük, ha tettünk azért hogy ezt mondja a másik.
2020. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt szerintem nem mindenki gondolkodik így az exérōl, van aki úgy szakít, hogy belátja nem illik össze a volt párjával, talán mással jobb lesz, ettōl még nem gyūlōlködik s nem mond szarságokat az exrōl. (Legalábbis párkapcsolatban, házasság esetén nem tudom, lehet ilyenkor frusztráltabb az ember, amikor a válási procedúrán megy keresztül.)


Másrészt szerintem ez ilyen önérzetes duma szokott lenni. Bár nem mondom, hogy nem léteznének olyan esetek, amikor van alapja ennek a kijelentésnek. A kérdés alapján szerintem 1 embernek nem biztos, hogy igazat kell adni, de ha valakirōl többen is így gondolkodnak, sokan mondják ezt, akkor már el lehet gondolkodni rajta...

2020. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a vásár. Egyetlen egy válásban csak az egyik fél a hibás.

Ha más nem, akkor azért hibás, mert nem kellett volna összeházasodnia olyan emberrel, akinek a vélhetően később elfogadhatatlan alkati vonásai zavarni fognak.


A legtöbben ott hibázzák el, hogy lángoló, elsöprő szerelmükben

szemet hunynak a másik zavaró tulajdonságai felett, és azt gondolják: "majd az én szerelmem meg fogja őt változtatni".


Alap: soha, senkinek nem lehet megváltoztatni a genetikailag kódolt

alaptermészetét, alapjellemét. A felnőtté válása közben lehet csiszolni (attól függ, hogy milyen környezetben ls kik nevelték), de az alapon

változtatni soha, senki nem fog. Leggyakrabban, hiába látja be, hogy bizonyos megnyilvánulásai elfogadhatatlanok, vagy azok miatt együttélésre nemigen alkalmas, még saját maga sem tudja megváltoztatni önmagát.

Senki sem tud kibújni a bőréből, legfeljebb ideig-óráig vissza tudja fogni magát. De az alapjellem mindent visz.

2020. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy mezei szakításnál is és ahogy irtak előttem, bárkinek lehet ilyet mondani, úgy értem hogy nem kéne de elhangzik. A másik bántása a cél, vagy azt gondolják hogy ők tökéletesek, igy csak a másikkal lehet probléma. Látod, fentebb írták hogy a megcsaló fél mondta neki, pedig ott a lényeg... a hűtlen ember mondta a másiknak.
2020. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!