Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35-40 év körüli gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 év körüli gyermektelen férfiak mi az oka, hogy még nem alapítottatok családot?

Figyelt kérdés
És egyébként vágytok rá?
2018. máj. 4. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Korrupt országban élek és a nyúl viszi a puskát, vagyis a gazemberek uralkodnak és nem a tisztességesek. Ha gyerekem született volna akkor gazemberek csicskája lett volna belőle. Hacsak nem olyannak született volna aki keményen megvédi magát tőlük és föléjük is kerekedik. Az emberek kocsmában érzik magukat, ahol azon versenyeznek hogy ki tudja a másik embert jobban lenyomni, eltaposni. Ha már Ausztriában is kiírják a boltokba hogy "Magyar ne lopj!", akkor érdemes elgondolkodnia magyarságunknak.

És igen vágyok családra és nem is mondtam le vágyamról. De valószínű egy olyan országot keresek ahol a lehető legtisztességesebb a társadalom mert az az alapja mindennek. Viszont nem bántam meg hogy Magyarországon nem vállaltam gyereket. Én magam is kérdőre vontam apámat hogy miért nem maradt kint Németországban ahol háborúkor dolgozott. Valamint halála előtt ő maga is bevallotta hogy megbánta azt hogy nem ment vissza hanem itt élte le életét ahol beverték a téeszcsébe és munkájából gazemberek élősködtek. Németországban meg saját virágzó gazdasága lehetett volna amit aztán a gyerekeire hagy. Nem mindegy.

2018. máj. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű. Nem találtam olyan normális társat, akivel eljutottam volna odáig.

Felelőtlenül meg nem akarok egy olyannal, akivel nem biztosított a normális kapcsolat.

Igen, egyébként nagyon vágyom rá.

38/F

2018. máj. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Családra nem, de párra vágynék. Talán az, hogy nem értem a mai társadalom működését és viszont: a társadalom sem érti azén működésemet.
2018. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
54%
#2 Belőled aztán sugárzik az értelem. Félted a nyugdíjad?😂
2018. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Exem azért nem akart mert szüles miatt kiesik a jövedelmem, a gyed pedig alacsony es szerinte neki kéne eltartania a családot, netto fel millat keres es mindenben azthiszi a nők csak lehuzzák, azt meg elfelejtette hogy amikor összejöttem vele munkanelkuli volt es én találtam neki munkát. A pénz kicsit megváltoztatta
2018. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Párom 35, neki azért nem jött össze eddig, mert benne volt egy értelmetlen kapcsolatban, amiért sokáig küzdött, hátha, de végül rájött, hogy tényleg céltalan. Utána sokáig (egy évig) ápolta az anyját, mert beteg lett és elhunyt. Utána jöttünk mi össze, valamivel később. Szeretnénk családot, de most nagyon gondolkozunk rajta, hogy hol és mikor, mert azért a helyzet itthon nem olyan, ahova nyugodt szívvel mersz vállalni egy gyereket. Még úgy is, hogy mi anyagilag nagyon jól állunk.
2018. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lazy Lover ***** válasza:
55%
1 nél a pont!!!
2018. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

Én nem fogom se kormányra, se gazdasági körülményekre, se nőkre. Tudom, hogy én nem vagyok az az egyszerű eset, akivel lehet. Persze, vágyom rá. De mivel olyan vagyok, amilyen, így hát nem lett. Valószinűleg nem is nagyon lesz.

Ez szerintem sok erre-arra fogó emberre is igaz, csak ugye az önismeret hiánya általában elég nagy probléma.

2018. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Az első értelmi színvonalán én is jót röhögtem :D

Már most látom, hogy külföldön se lesz belőle semmi, mert el se fog odáig jutni. :D

2018. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk félmilla elég sovány ahhoz hogy eltartson egy családot, ebben igaza van. Nekem is még azért nincs családom, mert nem építettem fel azt a jövedelemforrást még, amit a jövendőbeli családomnak szánok, havi jövedelmem egy millió ft fölött van, de a mai korcs világban ezt nem érzem elegendőnek. Plusz a szabadság érzése is jó. 31F
2018. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!