Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt gerincferdüléses...

Van itt gerincferdüléses lány, aki ismerkedne egy gerincferdüléses sráccal?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, Pest megyéből.

2020. aug. 8. 21:15
 1/8 anonim válasza:
Huh hát bár nekem gerincferdülésem van... Nem tudom/értem, miért is ilyen fontos információ ez. Általában ismerkedésnél,társkeresésnél nem igazán lényeges dolog az ilyesmi, legalábbis eddig így tapasztaltam./L
2020. aug. 9. 00:10
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ő arra gondol hogy azért ismerkedne olyan lánnyal mert ő megérti és teljesen át is érzi! Ez által így nem nézi le nem gúnyolja ki így tudják egymást támogatni! :)
2020. aug. 9. 01:11
 3/8 anonim válasza:
Valamilyen szinten biztos van gerincferdülésem, de engem nem zavarna, hogy neked mondjuk súlyosabb van. Ha gondolod, írj :)
2020. aug. 9. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:

A második válaszoló érti, jól megfogalmazta miről van szó.


Például nem szeretek strandra járni, mert a hátam miatt szégyenlek félmeztelenül mutatkozni sokak előtt. Viszont a strandra járás, tengerparton nyaralás alap dolognak számít egy pár életében, de gondoltam talán egy szintén ferdüléses lány megértené, hogy miért nem akarok ilyen programokon részt venni.

2020. aug. 9. 12:16
 5/8 anonim válasza:
A sok labdától? :D
2020. aug. 9. 13:06
 6/8 anonim válasza:

Hú, ha tudnád, nekem hány szépséghibám van nő létemre! Köztük gerincferdülés is. És még vannak retardált suttyók is, akik megkérdezik, hogy "miiiiiééért??" Hát, csak, baszki!...

De ezek ellenére is csinos, dekoratív nőnek tartom magam és a pasiknak sosem volt problémájuk a külsőmmel. Sőt..

Szóval én bátran kimegyek a strandra is, bikiniben. Vagyis sehol sem vagyok különösebben szégyenlös. Az a titka a dolognak, hogy észrevedd magadon a szebb, jobb adottságaidat és azt hangsúlyozd, az elnyomja, elfeledteti a hibákat. És az önbizalom is ilyen hatással van.

Ha úgy állsz hozzá, hogy á nem megyek strandra, jól eltakarom magam, mert rossz a hátam. Keresek egy ferdüléses lányt. Hát ez a legrosdzabb hozzáállás! Inkább menj ki barnulni a strandra meg sportolni, jo tested lesz és a kutya sem fogja

észrevenni a gerincferdülésedet.

2020. aug. 9. 13:07
 7/8 kovacs magdolna2 válasza:
Mindenki magát nezi ne zavartasd magad
2021. jún. 19. 05:51
 8/8 anonim válasza:

Kit érdekel a gerincferdülés?

Hosszú hajam van, nem is látják mert takarja, de amúgy sem olyan vészes. Vannak arra amúgy már egész diszkrét, sportos tartásjavito topok. Ezeket lehet néha viselni, plusz némi edzés csodákra képes.

2021. jún. 19. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!