Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy társkereső oldalon hiányos...

Egy társkereső oldalon hiányos a profilom,nincs profilképem És lecsesztek ,hogy nincsen a többi tag akinnek van. Mit írjak vissza neki?

Figyelt kérdés
Mert akkor szoktam képet küldeni valakinek mikor már kialakul a szimpátia, és egy hullám hosszon vagyunk,,jó ez így szerintetek?

#Társkeresés,profilkép,kép,profil
2020. aug. 15. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Jó így
Nem jó így
27 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Elég hülye az, aki még könyörög neked egy sima képért. Ha valaki nem meri megmutatni magát egy társkeresőn az már intő jel, hogy messziről kerülni kell az illetőt, mert valami nem oké vele.
2020. aug. 15. 10:49
 2/7 A kérdező kommentje:
De később küldök neki ha már dumálltunk nem minden a külső sokaknál valamilyen szinten azért, igaz?
2020. aug. 15. 10:54
 3/7 anonim válasza:
Ha van rá valami épkézláb okod, hogy nincs kint a képed, akkor ignoráld azt, hogy mit szólnak hozzá olyan emberek, akikhez nyilván úgysem lesz közöd. Kétszer használtam életemben társkeresöt, mindkétszer fotó nélkül, a bemutatkozásban le is írtam, hogy szeretnék élni azzal a lehetöséggel, hogy ne a megjelenésem alapján hozzon valaki elsö ítéletet. Gondolom párszáz ember átugrotta emiatt az adatlapom, néhány meg írt, ebböl kettövel évekig együtt voltam utána.
2020. aug. 15. 10:55
 4/7 anonim válasza:

Jogod van nem kitenni képet.

Joguk van átugrani emiatt a profilodat.

Nincs joguk beszólni érte!

Én válaszra se méltatnám azt, aki lecsesz akármi miatt, és így indít egy ismerkedést, hát milyen dolog ez? :D

2020. aug. 15. 12:42
 5/7 anonim válasza:
Nem kötelező kitenni, de jelentősen rontod az esélyeid. Lehet kamuzni meg álszentkedni, de a külső megfog, belső megtart. Ez sajnos így van, ha valakit nem tartasz fizikailag vonzónak, nem fogsz vele összejönni.
2020. aug. 15. 12:46
 6/7 anonim válasza:

Miért kéne visszaírni?

Semmi közük hozzá. Te így tolod, kész. Ha az oldal üzemeltetése szól be, hogy mittomén, szabályellenes, akkor nyilván tegyél ki valamit, de addig? A tagok veled egyenrangúak. Ha nem tetszik, menjenek arrébb.

2020. aug. 15. 14:08
 7/7 anonim válasza:
Aki nem tesz ki képet az okkal teszi. 1. Olyan a külseje. 2. Párkapcsolatban él és szeretőt keres.
2020. aug. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!