Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalak tényleg...

Társkereső oldalak tényleg csinálnak kamu profilt,hogy többet írjkájj és fizess elő?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam valahol a neten,igaz ez,szerintetek?

2020. szept. 2. 08:52
 1/3 anonim válasza:

Igaz.

Ha tapasztalt es intelligens vagy hamar rajossz ki a kamu, esetleg az osszes kamu-e.

Egy baratom probalt vmi SMS-es szextalis oldalt is, huzta a "csaj" csinalt neki egy rohadt nagy teloszamlat emeltdijasan, de ennyi. En is kiprobaltam, h megtudjam, hogy csak szivatta e a spanom, igy segitsek neki, de hamar levagtam, hogy csak arra megy, hogy SMSeket kuldj neki.

"Ismerkedos" oldalalakon, akar appokon, de foleg ami allitolag csak szextarskereso, ott is elofordulnak fake profilok, van ahol csak az van.

23/F

2020. szept. 2. 09:17
 2/3 anonim válasza:

Ez igaz.


Cupydo oldal.


Amig nem fizettem elő, naponta jöttek jobbnál jobb csajok, irjak rá.Fizetés után a kutya nem volt kiváncsi rám.

Aztán előfizetés után eltűnt mind.Utána csináltam kamureget, aztán odajött mindenféle jó csaj.Kamu az összes

2020. szept. 2. 10:57
 3/3 anonim válasza:

Vannak oldalak amik igen és szerintem elég könnyű rájönni, ha már csak ahhoz hogy valakivel beszélj fizetned kell, akkor tuti kamu. Viszont léteznek olyan oldalak amik plusz megjelenéseket ajánlanak ha fizetsz, vagy kiemelt helyeken jelenítik meg a profilod, vagy akkor is ráírhatsz valakire ha nem kölcsönös az érdeklődés és hasonlók. Ezek általában nem kamuk.


Tinder és a Badoo szerintem a két legmegbízhatóbb, minden más oldallal óvatos lennék.

2020. szept. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!