Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az oktató mikor kapja meg a...

Az oktató mikor kapja meg a papírt hogy sikeres vizsgát tettem vagy sikertelen vizsgát? KRESZ ből?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Papírt nem kapnak. Elektronikus értesítést kap a képző intézmény. Legfeljebb néhány napon belül.
2020. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire a vizsgáról haza érsz, már tudni fogják, vagy ha nem, akkor meg tudják nézni, ha szükséges.

Nem papírt kapnak, elektronikus úton működik az in formáció csere az iskolák és a hivatal között.

2020. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel vizsgáztam és sietem nagyon ki és nem nagyon emlekszem hogy átmentem e csak arra emlekszel fel néztem a gépre és felül zöld 73 pontot láttam és 55 kérdésből 2 Át volt húzva utána aláírtam és ki kellett mennem és nem tudok hogy át mentem e
2020. szept. 14. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha 73 pontot láttál, akkor annyi pontod lett, átmentél. Akkor az a két kérdés amit elrontottál, azok 1-1 pontosak voltak. Szerintem amúgy elég gyorsan történik ez az infócsere, nálam anno azt mondták az autóiskolában, hogy sikeres kresz vizsga után akár rögtön is visszamehetek az irodába. Szerintem amúgy ezt, hogy ki tett sikeres-sikertelen vizsgát, rögtön beviszik a gépbe, és miután mindenki végzett a vizsgázók közül, átküldik.
2020. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már 65 pont is elég a megfeleléshez.
2020. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
65 ponttól megvan, szóval grat.
2020. szept. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!