Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen fiúnak jobb elfelejetni...

Ilyen fiúnak jobb elfelejetni azt hogy valaha barátnője lesz?

Figyelt kérdés

Eddig még derűlátó voltam ebben a témában, de ahogy telik az idő rájöttem hogy nagyon sokat kell tenni hogy az embernek barátnője legyen. Nekem ez nem megy az a gond.

Nem tudok mit tenni, de nagyon zárkózott, és csöndes vagyok akaratomon kívül, próbáltam erőtvenni magamon, de nem sikerül. Mivel otthon ülős típus vagyok, ezért nincsenek barátai/vagy azért vagyok otthon ülős mert nincs kivel kimozdulja (ördögi kör sajnos ez). Mert amúgy vágynék emberekre, jövés menésre, de nincs kivel. Így meg lányokkal sem tudok ismerkedni. Neten szoktam, de ott lehetetelen küldetés.

Mindig kínoz az a gondolat hogy sosmem lesz barátnőm, meg már úgy le vagyok maradva. Sokszor azt érzem jobb lenne örökre kitörölni a fejemből a lányokat, de nem megy, hiányzik egy társ. Nem is tudom hogy kell lányokhoz közeledni (megkaptam már hogy nem értek a nőkhöz-egy lánytól).

23 éves vagyok, egy randim, és csók semmi nem volt. MÉG. Nem akarom feladni, de tényleg nem látok sok reményt a változásra.


2020. szept. 17. 12:33
 1/6 anonim válasza:

Hát, pedig neten kell próbálkoznod, ha nem jársz el és nincs is semmi baráti társaság, vagy suli vagy munkahelyi közösség, ahol tudsz ismerkedni. De neten ne olyat keress, aki az ország másik végében lakik :D

Vagy keress egy közösséget. Nem kell bulizni járni. Lehet ez egy hobbi, egy tanulócsoport, de akár egyházak mellett működő csoportok, klubok fiatalok számára. Ezekbe szerintem sok szintén csendesebb ember jár.

2020. szept. 17. 12:56
 2/6 anonim válasza:

1. Rágörcsölsz az egészre. Engedd el, hogy ennyire tudatosan akarsz valakit, nem fog eredménnyel járni.

2. Kifogás. Egyedül is ellehet járni és jól érezni magad. Életemben a legjobb koncertjeim azok voltak, ahova egyedül mentem. Kár lett volna kihagyni ismerős hiányában :)

2020. szept. 17. 12:59
 3/6 anonim válasza:

Jaj, ne keseredj el :) Egyszer beszélgettem egy fiúval, aki 24 volt, és csók-randi-nemiélet szűz.

Végül ő rázott le :) pont amikor megbeszéltük a randit is, hirtelen letiltott. Pedig én bőven adtam neki reményt, és baromi jókat beszélgettünk.

2020. szept. 17. 13:15
 4/6 anonim válasza:

1. 23 évesen nem fiú vagy hanem férfi (?)

2. ezek csak kifogások

3. nincsen semmi hobbid ?

4. ha nincsen szerezz azon belül könnyebb ismerkedni

5. helyi fb csoportok jó kiindulási pontok

6. mozdulj ki

2020. szept. 17. 14:02
 5/6 anonim válasza:

Iskola? Munkahely? Kezdj el építeni emberi kapcsolatokat.

Interneten ne ismerkedj, az egy pöce gödör. Személyesen van hatása és eredménye, ha megtetszik egy lány, menj oda illedelmesen, legyél tökös. Valószínűleg 10-ből 9 elhajt a francba, de egy össze fog jönni.


30F vagyok, sok embert leépítettem, pont az ellentéted vagyok, és tudod miért? Mert sok a férges, kell a bánatnak hogy idióták vegyenek körül.


Viszont a mondás az igaz, egy férfi nő nélkül csak fél ember.

2020. szept. 17. 14:47
 6/6 anonim válasza:
Szintén hasonló cipőben járok mint te csak én lány vagyok
2020. szept. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!