Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon lesz valaha még barátnőm...

Vajon lesz valaha még barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés
Próbálom írni csak a lényeget. 21/F Győr. Ha jól számolom eddig 8 barátnőm volt, voltak komolyabb, hosszabb, rövidebb kapcsolataim. Átlag testalkat, kicsit csúnya kinézet, ilyen átlagminusz-csúnyaplusz -nak sorolnám be. Még sose mondták ki előttem hogy csúnya vagyok, de sokszor volt hogy beszélték a hátam mögött szolidan(haverok, új random ismerősök, exek barátnői-re gondolok ezalatt) Az is előfordul hogy nem csúnya csak nem az esetem, de ez ritkább volt. Na most visszatérve az elejére, írtam hogy eddig ~8 barátnőm volt, ebből másfél éve volt az utolsó(azóta nem volt kapcsolatom már) Azt vettem észre hogy az elmúlt években már egyre nehezebb hogy barátnőm legyen, ha meg lehetne is nagyon le kéne adnom a mércét, már szinte addig hogy egyáltalán nem tetszene, nem vonzana a csaj, aki esetleg akarna tőlem valamit. Mivel a szép/átlagos lányok a helyescsávók karjaiba hullanak mind, ha kell 1 re jut több is. Mostanában akárkivel lettem jóba és kedvelte meg a belsőm, a külsőm nem volt elég neki, hiába szerette a belsőmet. Bulikor még részegen se nagyon estek nekem, inkább a helyesebb haverom felé orientálódtak. Kezd már nagyon elegem lenni ebből, egyszerűen eddig az összes lány a külsőre ment, bárki bármit mondott, hiába mondta hogy őt a belső érdekli, mégis ugyanott kötött ki mint a többi- távol tőlem.. Lassan már tehetetlennek érzem magam, mert amit elérek a belsőmmel, azt elront a külsőm és már nagyon unalmas meg felcsesz. Már el se tudom képzelni hogy lesz valaha barátnőm mert mindig ugyanaz játszódik le, bármit bárhogy csinálok. 2020ban nagyon megváltoztak ezek a dolgok, és nem jó irányba.

2020. aug. 27. 19:25
1 2
 1/17 Miss Endzsi válasza:
Küldesz képet? Adhatnánk tanácsot.
2020. aug. 27. 19:46
 2/17 anonim válasza:
na ne hülyéskedj, nagyon fiatal vagy... Esetleg nem gondoltál arra, hogy udvarolj is annak, aki tetszik? ne csak külső-belső tépelődés közepette várd, hogy részegen reádhull egy leányzó.
2020. aug. 27. 19:58
 3/17 anonim válasza:
1 el feljebb probald meg.Veled egyidos a lany.
2020. aug. 27. 20:40
 4/17 anonim válasza:

"Vajon lesz valaha még barátnőm?"


"21/F"


Szánalmas hülye. Bocs, de ordít, hogy megerősítést vársz a kérdéstől, mert bizonytalan vagy, különben nem írnád, hogy "8 barátnőm volt", és nem csinálnál úgy, mintha már aggastyán korú lennél 21 (!!!) éves létedre.

Szóval ne drámázz itt, szállj ki az önsajnálatból és éld az életed.


"amit elérek a belsőmmel, azt elront a külsőm

-->Ilyen pedig egyszerűen nincs, ha valakit a belsőd fog meg, az nem fél év után fog rájönni, hogy "jé, hát ez amúgy pocakos/kopasz/egyfogú", stb. Ha úgy jöttél be neki, akkor a külsőd időközben ezen nem változtat, ezt készpénznek is veheted. Inkább a "bensőd" cseszerint el valamit időközben, vagyis az változik, ami esetleg megtetszik egy lánynak benned. A kérdésed stílusa abszolút erről árulkodik, én simán el tudom képzelni, hogy bizonytalan leszel és elkezdesz velük féltékenykedni meg eljátszani hogy "jajj te úgyse szeretsz".

Valahogy ezt kéne fölmérned inkább.

2020. aug. 27. 21:02
 5/17 anonim válasza:
nekem is mutatnál képet?
2020. aug. 27. 22:42
 6/17 Miss Endzsi válasza:
Nem mutat képet, csak dicsekedni jött a 8 nő miatt.
2020. aug. 27. 22:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Nektek nem való ez az oldal eskü, értelmezés 0, segítség 0, tisztelet a kivételnek
2020. aug. 27. 22:57
 8/17 Miss Endzsi válasza:
Hogy segítsünk a külsődön, ha meg se mutatod magad? Így milyen segítséget vársz, ha konkrétumot nem tudunk? Legyél nyitott, fogadd el magad, ha nem tudod magad megszeretni, neked a külsőd átformálása marad, menj el szakemberhez, aki majd megmondja mi állna jól, milyen testalkatot kellene összehozni, esetleg milyen kezelések kellenének.
2020. aug. 27. 23:01
 9/17 anonim válasza:
Irigyelem a problémáidat eskü. 20/F, Budapest, aztán nekem meg egy, ismétlem, egy barátnőm se volt, de nem vagyok erre a témára úgy rátapadva, hogy miért nincs stb, mert most így belegondolva nekem nagyobb szükségem lenne segítségre, mint neked. De nem kérek, mert jól megvagyok, és tudom, hogy szeretem aki vagyok, és majd úgyis valaki észrevesz engem. Ennyi, te is gondold így, plusz neked már volt tapasztalatod, tudod te hogy kell ezt
2020. aug. 28. 07:30
 10/17 anonim válasza:

"nem való ez az oldal"- ezt az oldalt ellepték a gátlástalanul lehülyéző, ártó lények,pl.4-es. Amúgy is sok baja van a gyakorinak, de ez nem hiányzott a magánytól szenvedő lelkeknek.

"majd úgyis valaki észrevesz" - Férfiak! Udvarolni kell annak, aki tetszik, meg kell hódítani. Sokezer éves bevált módszer.

2020. aug. 28. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!