Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet ennyi szegény a...

Hogy lehet ennyi szegény a társkeresőkön, mindenki keresi az ideálját és amíg le nem telik 20 év, addig várnak, kinek van ennyi ideje és tényleg fizetett emberkék is vannak, hogy az oldalt jobb színben mutassák?

Figyelt kérdés

Aki hiszi aki nem, erről a társkeresőről van szó, fura emberek vannak fenn, bár szerintem már nem is emberek, hanem valami különleges entitások.


[link]


Akinek van tapasztalata az oldalról azt tudja, nem kell kiemelni.


2020. szept. 26. 03:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Még anno az oldal létrehozójának is írtam és értetlenkedve olvasta szegény a levelemet, hogy az oldalon hót debilek vannak és egymásról másolják az adatlapra a kiírásukat. Döbbenet ami a neten megy...pedig ez az egy értelmes társkereső lenne a nem túl magyar SZÍNVONALAS társkeresők között...:DDD
2020. szept. 26. 03:10
 2/9 anonim válasza:
Ok
2020. szept. 26. 06:23
 3/9 fegya válasza:

Szomorú,de ez van!

A világ tele van idiótával!Akik hisznek a politikusoknak,hisznek a médiában,

hisznek a statisztikának,és gyüjtenek Izaurának!

Ja és keresik az álomtársat, a társkeresőn!Ne csodálkozz!

Én már beütöttem a hatvanat,nem lehet meglepni!(néha azért sikerül)

2020. szept. 26. 06:54
 4/9 anonim válasza:

Megtehetik, hogy válogatnak. Ezen az oldalon valóban mindenki csak a tökéletes párját hajlandó megismerni és azonnal kell tudnod, hogy őt akarod, különben nem beszélget veled, mert társat keres, nem beszélgető partnert (LOL)

Rá fognak jönni, hogy az ismerkedés és a szerelem nem így működik.

2020. szept. 26. 09:11
 5/9 anonim válasza:
Jó üzlet a társkereső oldal - az üzemeltetőnek. A tartalmat finoman szólva ne vedd készpénznek!
2020. szept. 26. 10:12
 6/9 anonim válasza:
Már bocs, de mégis mit vársz egy társkeresőtől? Se normális szolgáltatást nem kapsz, se normális embereket ott! A normálisaknak nincsen szüksége ilyen oldalakra!
2020. szept. 26. 11:30
 7/9 anonim válasza:

Szerintem még ez a legnormálisabb társkereső oldal. Nem a pénzlehúzásra megy, valóban teljesen ingyenes, csak normális képpel lehet regisztrálni. Nekem volt egy randim is innen.

Az egyetlen probléma vele, (mint minden társkeresővel) hogy a felhasználók 90%-a férfi. Ezért nőként válogathatsz a többszáz sablonos, idétlen levél között, férfiként meg annak is örülhetsz, ha egyáltalán valaki válaszra méltat.

2020. szept. 26. 13:48
 8/9 anonim válasza:
Én nem megyek fel társkeresőre bebe :)😛
2020. szept. 26. 21:24
 9/9 fegya válasza:
Most is itt vagy! haha! Meg én is (én hülye!)
2020. szept. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!