Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mivel irtok ra tinderen a...

Mivel irtok ra tinderen a lanyokra?

Figyelt kérdés

Ugy tapasztaltam ha siman elkezdtek beszelgetni a masikkal a szemelyerol akkor hamar leul a dolog mert atmegy ilyen kihallgatas szerube a beszelgetes..

Mivel irtok ra a lanyokra/ hogy ismerkedtek tinderen? Privatba is johet ha nem akarjatok ide kiirni.

Illetve lanyok, ti mit vartok ott a masiktol? Minek orulnetek?


2020. okt. 7. 12:44
 1/8 anonim válasza:
Elkérem a címüket aztán rendelek nekik virágot. Bár lehet, hogy ez nem jó ötlet, mert elég sok távoltartási végzésem van.
2020. okt. 7. 12:52
 2/8 anonim válasza:
Golyóstollal.
2020. okt. 7. 13:07
 3/8 anonim válasza:

En lany vagyok, viszont nyitott szoval barki barhogy ir visszairokxd (ha van kedvem)

Bar tegnap ugy irtam valakire, hogy el e megyunk egy roadtripre, aztan megyunkxdd

2020. okt. 7. 13:29
 4/8 anonim válasza:
billentyűzettel
2020. okt. 7. 20:06
 5/8 anonim válasza:
Az utóbbi egy évben kb egy darab csaj volt aki egyáltalán visszaköszönni képes volt, a többinek az sem ment. nem keres ott senki semmit, csak ego fényzést.
2020. okt. 7. 21:19
 6/8 anonim válasza:

Ugyanúgy mint itt gyakorin, az más kérdés hogy itt lehet is valamire vinni legalább ismerkedés terén...

Bár itt személytelen az egész, de egy sima Szia ismerkedünk válaszra is visszaírnak a lányok bezzeg ott. Van mikor már sz*rok az egészre és párba állás ellenére is cseszek írni, mert ott meg annyit se kapok, mint itt, így kár azzal foglalkozni. Ha a lány akar vmit meg úgy is ír. Én nem erőltetem meg magam.

2020. okt. 9. 14:13
 7/8 anonim válasza:
Sosem matchelek.
2020. okt. 12. 12:51
 8/8 anonim válasza:

Ha nő vagy akkor hazudsz, vagy senkit se húzol jobbra. :D

Minden nő aki bárkit is jobbrahúzott, az matchel. :D

2020. okt. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!