Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a siker kulcsa egy társkere...

Mi a siker kulcsa egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Elsőkörben a képek döntenek. Ez tiszta sor. Második körben a szöveg a lényeg. Nyilván nem vagyunk egyformák, de szerintetek melyik irányvonal a jobb? A komoly, vagy a komolytalan? Esetleg némi perverzítás, ami nem túl tolakodó?


FF


2020. okt. 10. 21:43
 1/7 anonim válasza:
Teljes mértékben az határozza meg, hogy mi a célod. Napi 3 eltérő lánnyal akarsz lefeküdni? Vagy az igazit keresed?
2020. okt. 10. 21:44
 2/7 anonim válasza:

A perverzitás kerülendő, a túl elbohóckodott szöveg sem, az erőltetettnek hat. Azért meg lehet csillantani hogy van humorod, de ne az tegye ki az egész szöveget.

Ha egy pasi szexuális utalásokkal meg témákkal kezd, már nyomom is ki, pedig imádom a szexet, de nem akárkivel, csak aki emberileg rendben van, ez pedig csak úgy derül ki ha eleinte el lehet vele beszélgetni értelmes felnőtt ember módjára.

2020. okt. 10. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha már itt tartunk...szerintetek melyikek a legjobb oldalak ahol lehet ismerkedni? Kicsit le vagyok maradva mert soksok évig voltam párkapcsolatban. Nem is igazán követtem ezeket a dolgokat mert nem volt miért. Jelenleg más a helyzet már.
2020. okt. 10. 21:58
 4/7 anonim válasza:

Talán a Badoo. Volt egy munkám ahol társkereső oldalakon kellett kamu profilokkal írni pasiknak hogy vegyenek minél több kreditet, és mindig láttam hogy melyik oldalra írok éppen. A Badoo nem volt közte. Ott vagy nem megy ez a nagy kamuprofilos lehúzás, vagy csak másik céggel dolgoztatnak, nem tudom.

A Tinder sem volt közte, de arról meg azt mondják hogy csak szexpartnerkereső.

2020. okt. 10. 22:03
 5/7 anonim válasza:
Az a siker kulcsa hogy elkerülöd ezeket a hulladék oldalakat tele hulladék emberekkel! Ha erre rájössz akkor már te sem leszel hulladék többé és élőben is lesz sikered!
2020. okt. 11. 18:57
 6/7 anonim válasza:
Önismeret.
2020. okt. 12. 10:19
 7/7 anonim válasza:
légy tisztában vele, hogy milyen vagy, mit akarsz, kit keresel, mit tudsz/akrsz nyújtani neki és önmagad add, ne akard megjátszani magad. előbb-utóbb úgyis kiderül az igazság és nincs az a trükk, ami megoldja ezt. lehet, hogy az igazság és a valódi önmagad nem lesz eredményes az oldalon, mert nem elég figyelemfelkelőt, stb. de másnak akkor se mutasd magad, mint amilyen vagy.
2020. nov. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!