Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aki ilyen helyzetben van/volt...

Aki ilyen helyzetben van/volt hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Megromlott a házasságunk. Nincs közöttünk intimitás. Mások hogyan találtak olyan hölgyet akivel viszonyt tudtak fenntartani? Akivel igazán lehet és akar szerelmeskedni, ugyanakkor elviseli, hogy többször is előfordulhat, hogy hetekig nem láthatják egymást. Teljes mértékig betartja az előre megbeszélt szabályokat. Esetleg ő is hasonló helyzetben van, persze ez nem feltétek.


F33



2020. okt. 13. 20:45
 1/7 anonim válasza:
Ha megromlik a házasság egyből ku*vázni kell? Főleg majd innen mi? Hogyne..
2020. okt. 13. 21:24
 2/7 anonim válasza:

1-es ne tégy úgy mintha ez nem lenne manapság nyilvánvaló dolog könyörgöm


Egyébként kérdező, bárhol találhatsz, ha van ilyenre vevő nő, aki szintén ilyen "kapcsolatot" tudna elképzelni.

2020. okt. 13. 22:29
 3/7 anonim válasza:

Normális ember ilyenkor megpróbálja a házasságot helyrehozni.

Ha viszont ez reménytelen, akkor elválik, és majd utána keresgél.

2020. okt. 13. 23:11
 4/7 anonim válasza:
Bocs már, de végiggondoltam hogy az hogy kapsz egy másik nőtől egy orgazmust, az miben fogja a házasságod megjavítani??? Elmész baszol egyet, utána ugyanúgy a szarba mész haza. Ember nem a félrekefélés a megoldás, hanem a házasságon kellene dolgozni. Kezdve egy leülős beszélgetéssel, romantikával, az érzelmek újra felhozatalával stb.
2020. okt. 14. 07:04
 5/7 anonim válasza:

#4 erről beszélek én is..

#2 lehet nyilvánvaló de nem ez a megoldás!

2020. okt. 14. 08:36
 6/7 anonim válasza:

Amíg nincs senki a helyzetedben úgysem tudnak jó megoldást mondani.

Az én véleményem kapaszkodónak keresel másik nőt, akivel kilépsz a jelenlegiből.

2020. okt. 16. 12:56
 7/7 anonim válasza:
33 évesen ennyi ésszel szabadlábon...
2020. okt. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!