Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerhetnék meg így...

Whitewolf19 kérdése:

Hol ismerhetnék meg így valakit? F25

Figyelt kérdés

Üdv! Először is azzal kezdeném, hogy nem régóta költöztem a fővárosba, a belvárosba pedig konkrétan egy hónapja. Nekem még nagyon szokatlan itt, mert messziről egy kis faluból jövök.

Még viszonylag sokat vagyok egyedül, pedig sportolás közben megtudom élni másokkal ezt a férfi minőséget, ami vennem van. Reggel szabad napokon ki járok a szigetre kinti edzésre.. Késő délután vagy kora este pedig terembe.. Szeretem a természetet.. Kultúrát.. És a közös tevékenységeket.

Mivel én valamennyire konzervatív vagyok nem járok el az éjszakába.. Nem vonz az ilyesmi.. Szeretnék megismerni valakit.. Aki velem tartana dolgokban és kicsit meg is mutatná a várost.. :)

Női minőség keresése értelmében örülnék, ha csak ők írnának.

F/25



2020. okt. 18. 09:39
1 2
 1/18 anonim válasza:

"Női minőség keresése értelmében örülnék, ha csak ők írnának."


Fogalmazz egyszerubben, elvegre egyszeru falusi legeny vagy, nem kell ugy csinalni mintha egy atomfizikus lennel. Semmi ertelme ennek a mondatnak.

2020. okt. 18. 09:48
 2/18 anonim válasza:
Mit akarsz? B*szni?
2020. okt. 18. 11:47
 3/18 anonim válasza:
Szerintem menj könyvtárba, ott tudsz érdeklődni könyvekről talán suliról is lányokkal, esetleg elhívhatod őket egy kávéra. Ha egyetemen vagy, akkor tudsz olyan indokkal ismerkedni,hogy tananyagot kérsz, vagy segítséget egy egy tárgyon belül,ez jó indítása a beszélgetésnek.
2020. okt. 18. 11:55
 4/18 anonim válasza:
Munkatarsaid kozott nincsenek nok?
2020. okt. 19. 13:25
 5/18 A kérdező kommentje:

1. Egyszerű falusi.. De attól hogy szegénységből jöttem lehetek igényes.


2.

Ennél azért többet.


3.

Nem vagyok egyetemen.. Kötve hiszem, hogy emberek annak örülnek ha olvasás közben zaklatják őket.


4.

Ez sajátos helyzet.. Részben vannak.. De.. Azok családos és idősebbek.

2020. okt. 23. 00:09
 6/18 anonim válasza:
akkor tinderezz...
2020. okt. 23. 12:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Egy rakat ugyanolyan lány.. Ugyanolyan szétretusált képekkel.. Életunk és érdektelen hozzáállás mentén. Hol van a régi értékrend? Hol van az Isten és a haza valamint erkölcs..? Helyette csak merő üresség..
2020. okt. 24. 00:28
 8/18 anonim válasza:
Jajj menjmar. Milyen régi ertekrend? 2020 van. Neked komoly önértékelési problémáid vannak, amit másokra vetitesz ki. Nem minden lány ugyanúgy nez ki. Nem olyan egyszerű a parkereses. De pl en nem randiznek olyan emberekkel, akiknek "regi ertekrend" szerint elő nő kell. Ne haragudj, de menj el a templomba, ha neked keresztény nő kell. A hazarol meg annyit, hogy egy rohadt igazságtalan, korrupt orszagban élünk. Ezt kéne eltetnunk? En az egész irasodbol arra asszocialok, hogy neked egy vallasos ősmagyar asszony kell, aki egesz nap imadkozik, főzik meg szüli a gyerekeket. Egyébként van még ilyen, szóval talalhatsz magadnak hasonló ertekrendel rendelkező nőt, de jó lenne, ha a sajat frusztraciod miatt nem a "mai lanyokat" szidnad. Bekelj meg a világgal, mert nem tudod megvaltoztatni. Es ne is akard mert nagyon sok no élvezi, hogy végre nem korlatozza le őket egyes férfiak hülyeségen
2020. okt. 24. 09:29
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ezért tartunk itt... Mert a magad fajták miatt feminizálódott világban az adott nemeknek már nincs külön szerepük..

Az identitás vesztés az egyik legnagyobb probléma..

2020. nov. 1. 14:55
 10/18 anonim válasza:
A kerdezo egy fogpiszka vekony pattanasos informatikus valszeg es a legkonnyebb ha arra fogja, hogy 25 evesen meg szuz, hogy a mai lanyok ilyenek meg olyanok...
2020. nov. 1. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!