Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerhetnék meg így...

Whitewolf19 kérdése:

Hol ismerhetnék meg így valakit? F25

Figyelt kérdés

Üdv! Először is azzal kezdeném, hogy nem régóta költöztem a fővárosba, a belvárosba pedig konkrétan egy hónapja. Nekem még nagyon szokatlan itt, mert messziről egy kis faluból jövök.

Még viszonylag sokat vagyok egyedül, pedig sportolás közben megtudom élni másokkal ezt a férfi minőséget, ami vennem van. Reggel szabad napokon ki járok a szigetre kinti edzésre.. Késő délután vagy kora este pedig terembe.. Szeretem a természetet.. Kultúrát.. És a közös tevékenységeket.

Mivel én valamennyire konzervatív vagyok nem járok el az éjszakába.. Nem vonz az ilyesmi.. Szeretnék megismerni valakit.. Aki velem tartana dolgokban és kicsit meg is mutatná a várost.. :)

Női minőség keresése értelmében örülnék, ha csak ők írnának.

F/25



2020. okt. 18. 09:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
Kérdező neked soha nem lesz így nőd😂
2020. nov. 1. 15:12
 12/18 anonim válasza:
Hol is tartunk? Hogy nemet tudunk mondani az ilyen ferfiaknak? Hogy mi is elmehetunk dolgozni? Hogy nem kötelező főzni meg mosni más szsros gatyajat? Hogy vallásszabadsag van és félelem nélkül kimondhatom hogy szarok istenre? Én örülök, hogy itt tartunk.
2020. nov. 1. 15:15
 13/18 A kérdező kommentje:

10-es:


105 kg vagyok, Sportos és izmos alkat. Mivel ezt aktívan csinálom.

Sosem voltam pattanásos és szemüveget sem hordok az informatika pedig nem érdekel. :)

Volt már több kapcsolatom.


Ez nem változtat az állásponton, hogy bármelyik társkereső alkalmazást használom a sablonosság és kevés vagy tipikusan érdektelen tartalmak..

Meg ezek a mű dolgokkal pingált anyagi haszonlesők..

2020. nov. 2. 07:16
 14/18 A kérdező kommentje:

11-es



Ha az összes ilyen mentalitású, akkor nem is kell.

Nemeket én is szoktam ám mondani.

2020. nov. 2. 07:17
 15/18 A kérdező kommentje:

Az hogy nekem nemet mondasz, kölcsönös. A stílusod nagyban azt a réteget tükrözi akiktől még távolabb. Neked egy ilyen kis konszolidált "igen, persze drágám" -bólogatógép kell.

Régen is elmehetett egy nő dolgozni. Szerintem szükséges is.

Ezzel burkoltan azt mondod, hogy együttélés mellett büdös a házi munka és inkább vigyen el és persze fizesse hogy a gyors kajáldában zabálj... ;)

Meg úgy bizonyára mindenre.. Ami erkölcsi és morális kérdéseket feszeget.

A lényeg az hogy pénzed legyen és vásárolni tudj.. Meg eljárj 30-40 éves korig állandóan az éjszakába.. Amit nyilván az ilyenek esetében az követ, hogy a ledobott alsónemű csak ideig-óráig marad ott... ;)

2020. nov. 2. 07:26
 16/18 anonim válasza:
Az igen kérdező, eléggé általánosítasz. Igen, az én barátom csinalja a házimunkát,főz, tanul. én meg a pénzt keresem. Es igen, soha a budos eletben nem foznek az tuti. Bulizni és inni nem szoktam. Nem fekszem össze senkivel, mert nekem nem kell std. Reménytelen eset vagy. Neked egy rossz szolga kell, nem barátnő. Meg s fiúknak sem kellenel
2020. nov. 2. 07:58
 17/18 anonim válasza:
Kerdezo, nem egyszerubb ha inkabb megdugod sajat magad? Legalabb nem kell a felesleges koroket lefutnod.
2020. nov. 2. 08:14
 18/18 anonim válasza:
Most amúgy te itt Gyakorin akarsz találni valakit? Eléggé alja módja az ismerkedésnek :D ha elmondásod szerint olyan jól nézel ki a 105 kg izmos testeddel már rég felszedhettél volna valakit és nem kényszerülnél ilyen alantas “légyszi nők írjanak” ismerkedési formàra egy elsősorban NEM tàrskereső oldalon...adtak neked többen is tanácsot de neked egyik sem tetszett, hát nem csoda hogy nem megy a csajozás :DD Mit vársz? A szádba repül a sültgalamb? Sok szerencsét!
2020. nov. 2. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!