Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volna itt olyan lány/nő, aki...

Volna itt olyan lány/nő, aki szívesen ismerkedne 30 éves, budapesti sráccal? Kicsit kisfiús arcom van és van rajtam pár kg súlyfelesleg, de már elkezdtem ennek "kezelését" (előbb diéta és itthon torna, pár hét múlva pedig váltok konditeremre).

Figyelt kérdés
Akinek érdekes lehetek kérem írjon privátban. ;-)

2020. okt. 21. 17:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Lehet ez a probléma az ismerkedésnél is.

Több türelem és megértés kellene.

Egy kicsit félreérthető is a kérdésed, mert miért írtál lányt?

Az elsőre pedig viccesen kellett volna reagálnod, akárhogy is gondolta.

2020. okt. 21. 23:13
 12/21 A kérdező kommentje:

#11 -es, köszönöm a racionalitásod. Nem kell, hogy egyetértsünk mindenben. Számomra, amit #1 -es írt, a másik kigúnyolása, nevetségessé tétele..de utána írta, hogy csak poénkodni akart, és még ha nem is nevezném poénnak, de ettől függetlenül ebből láttam, hogy nem gondolja komolyan és biztosan egy jófej ember, úgyhogy "le is nyugodtam" én is. Nem szeretném ezt jobban elemezni és kifejteni, mert nem akarom bántani #1 -est.

Az életkor dolog: nem tudom, te vajon hány éves vagy, de tudod te, hogy milyenek a mai 30 éves meg huszonéves emberek? :-) A legtöbbjüket 5-10 évvel fiatalabbnak hiszed, és esetleg csodálkoznál, hogy amikor megkérdezel egy általad 18 évesnek hitt lányt, hogy éves, akkor azt válaszolja, hogy 27. Hát ez a helyzet. Én is papíron 30 éves vagyok, de ha látnál élőben kb. max. 23-nak néznél, mivel általában ezt szoktam tapasztalni, és ez sokakra ugyanígy jellemző, tegyél csak próbát ezen, szerintem meglepődnél, hogy kit hány évesnek gondolsz és hogy mennyi valójában. Ezért a lány kifejezés számomra teljesen helytálló, és ha még ezzel nem győztelek volna meg, akkor ha szótárban megnézed a jelentését a lánynak, ezt (is) találod: "Felnőtt nő, függetlenül a családi állapotától." (forrás: [link]

Üdv. ;)

2020. okt. 21. 23:43
 13/21 A kérdező kommentje:
*a "hogy éves" helyett "hány éves" akart lenni
2020. okt. 21. 23:46
 14/21 anonim válasza:

Csak az a baj, hogy az ismerkedés az érzésre megy, főleg a lányoknál (ilyen helyzetben lehet így hívni a nőnemet).

Amikor ismerkedni szeretnél, akkor erre külön oda kell figyelned, mert ezzel a modorral, amit itt előadtál, el is vágtad magad náluk.

Teljesen függetlenül attól, hogy egyébként milyen ember vagy.

2020. okt. 21. 23:48
 15/21 anonim válasza:
és van valami tulajdonságod azon kívül hogy úgy nézel ki mint egy kövér tini?
2020. okt. 21. 23:48
 16/21 A kérdező kommentje:
#15 nincs :) na jó, nem akarom elviccelni. Megmondom őszintén, erősen fogalmazódik bennem, hogy csak miután lefogytam lesz olyan barátnőm, akit én is szeretnék (mert igazából nekem is a vékonyabb lányok jönnek be, hogyan is várhatnám, hogy majd én is ilyen ducin kelljek egy vékonyabb lánynak). Ezért talán nem is baj, hogy ennyire elástam esetleg itt magam, viszont értettem, amire céloztál és egyetértek veled. Gondolom te vagy a #11-es és #14 -es is, ezért köszönöm neked újra, hogy ilyen értelmesen "fogtad meg a sztorit". ;)
2020. okt. 22. 00:01
 17/21 anonim válasza:

Nem, nem.

Legalább 3 ember válaszolt itt neked. Elég baj, hogy nem látszanak a %-ok.

2020. okt. 22. 00:03
 18/21 anonim válasza:
Milyen magas vagy? Rajtam is van 15 kg felesleg, de elég magas vagyok, így nem hiszem, hogy olyan szar a testem. Vagy csak én látom így? XD
2020. okt. 22. 00:03
 19/21 A kérdező kommentje:

#17 nálam tényleg nem látszanak a százalékok, bár csak tegnap regisztráltam, valószínűleg ezért.


#18 - 180 cm. ;)

2020. okt. 22. 00:09
 20/21 anonim válasza:
Én meg 185. Mondjuk 5 cm elég nagy különbség tud lenni, de még nálad sem vészes a helyzet szerintem. De azért sok szerencsét a fogyáshoz! 1-es voltam.
2020. okt. 22. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!