Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként kis súlyfelesleggel...

Nőként kis súlyfelesleggel lassabban indul be a fogyás szálkásító étrend + heti 3 súlyzós edzés és két aerob vagy intervall mellett?

Figyelt kérdés

Eddig is sportoltam, de 3 hete kezdtem el edzőterembe járni. Heti egy teljes test, egy felsőtest és egy comb-fenék edzésem van. Emellett heti kétszer aerob ellipszis tréneren vagy biciklin kb. 45-50 perc vagy helyette kétszer 30 perc intervall (gépen vagy otthon HIIT videóra). Az étrendem így néz ki: 110 g szénhidrát, 145 g protein,kb.40 g zsír. Fehérlisztet, hozzáadott cukrot teljesen elhagytam, kenyeret nem eszek, gyümölcsöt max. heti 1-2 szer minimálisat.

Magasságom 173 cm, 68 kiló vagyok. Igazából nem is a kiló a lényeg, hanem formásodni szeretnék, főleg csípő-comb tájékon (tudom, hogy helyi fogyás nincs :) ).

Szóval a három hét alatt összesen 1 kiló ment le, és 1 centi derékból, 2 csípőből, combom változatlan.

Sokkal jobban érzem magam, viszont mintha nagyon lassan indulna be a változás.

Mit kellene módosítanom, vagy várjak türelemmel?



2016. máj. 27. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Roppant egyszerű a magyarázat. Végzel súlyzós edzést, ami által a glikogén raktárak jobban feltöltődnek, lehetséges, hogy csak emiatt ennyi az annyi...

Ráadásul nőként az sem mindegy, hol tartasz a ciklusodban. Menzesz előtt 1-2 kg vizet is képes pluszban megkötni a szervezet.

A centi stabil fogyást mutat, tehát az út jó...

Annyi, hogy én betennék még heti 1-2 aerobot.

2016. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Jó ez így, nem megy gyorsan az izomnövekedés a zsírleadás egyszerre. Nem a mérleg számít, hanem a tükör.
2016. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz!

Igyekszem majd fokozatosan hozzátenni még egy-két aerobot, csak még szoknom kell a terhelést. :)

2016. máj. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!