Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz ez jobb? Képzeljétek...

Lesz ez jobb? Képzeljétek el,33 évesen, ami ugye nem túl sok,18 kg súlyfelesleggel, ami viszont nagyon sok, elmentem ma konditerembe.

Figyelt kérdés
Szegény teremedzőt rendesen hasba is akasztattom, mert 15 perc intenzív gyors gyaloglás után teljesen kidőltem, azaz szédültem. Csődtömeg lennék? Vagy ez még jobb is? Holnapután megyek ismét. A kérdésem az lenne, hogy melyik cardio gépen és hány percig "edzek"?
2009. ápr. 20. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A Csődtömeg az egy jó film de ez most nem tartozik ide.


Valószínűleg a kondíciód egy NULLA és ezért nem bírtad a kiképzést. De ettől NE keseredj el! Szépen, lépésről lépésre kezdd el megváltozatni az életedet, a táplálkozásodat és nem lesz gáz. A gyaloglás nagyon jó elsőre! Nem kell erőltetni se! Először csak gyalogolj szép lassan, 45 percet. A lényeg a fokozatosság! Ha az elmúlt években nem mozogtál semmit, akkor nem is lehetsz képes egyből futni 45 percet! (Én se bírnék annyit futni, pedig én évek óta járok le, de nem végzek aerob edzést, szóval 20 perc futástól ugyanúgy elájulnék.) Már az nagy szó hogy vetted a bátorságot és lementél a terembe, én azt mondom ne add fel hanem szépen, kitartóan, könyörtelenül járj le és csináld végig az edzéseket. Két hónap után nagyon nagyot fogsz döbbenni, hogy mennyit javult az életminőséged!


Végül motivációnak ajánlom az alábbi sikertörténetet.

[link]

2009. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és motivációs linket! :)
2009. ápr. 20. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
igaz 18éves vagyok, de egy fél éve 93kg voltam. Elsőnek elkezdtem futni járni, normál lassú kocogásnál 8percet alig bírtam ki, utána már emelkedett 20ra ez az idő. Mostmár heti 3szor megyek futni, 1órát, mégpedig úgy, hogy 2*30percet, és azt veszem észre, hogy egyre többet futok és kevésbé fáradok ki. Szóval ez csak jobb lessz, és nagyon sok sikert, élj egészségesen!
2009. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2009. ápr. 21. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha heti 3 alkalommal elmész futni, a kondíciód egy hónap múlva kicsivel átlagon felüli lesz!!!


A súlyfelesleg viszont nem olyan gyorsan csökken, mint ahogy a kondi fejlődik.

2009. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!