Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Értelmes, jószívű, nyitott,...

Értelmes, jószívű, nyitott, tiszta lányt keresek. Te az vagy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt vannak ilyen lányok. Igyekszem kilesni a válaszokat, ki az akinél ezt érzem, de nagyon ritkán találok. Arra gondoltam, lehet, nem válaszolnak, csak olvasnak, vagy esetleg nem mutatják meg magukat annyira a válaszokban, hogy észre tudjam venni. Vagy vaksi vagyok. Ebben a kérdésben szeretném felhívni az ilyen lányok figyelmét. Írok bővebben, hogy tisztább legyen a szándékom.


Ismerkedni szeretnék. Nem agresszív párkeresés a célom, mert nekem számít a másik, és nem akarom magam olyan kapcsolatba, ahol nem vagyunk jók egymásnak. Én boldog akarok lenni, és boldoggá akarom tenni a másikat is.


Főbb jellemzőim leírom, amiből már találni lehet rezonanciát felém. NAGYON összegezve, nagyon röviden:


- Nagyon érzelmes vagyok, ennek ellenére erősen logikusan gondolkodom. Intelligensnek és értelmesnek tartom magamat. A jóindulat vezérel tetteimben, szeretnék jót tenni és segíteni az embereknek.


- Nagyon fontos, hogy a másik rugalmas legyen - hogy valódi vágya legyen megértésre, fejlődésre. Szerintem ez a jó kapcsolat alapvető összetevője. Én teljesen ilyennek tartom magamat.


- Végtelen sok dolog érdekel, imádok mindent tanulni, és rengeteget fejlesztem magamat. De van egy bizonyos kör, amit különösen magaménak érzek. Spiritualitás, írás, irodalom, filozófia.


- Imádok edzeni, mozogni, sétálni a természetben és egyedül lenni egész nap, vagy együtt sétálni valakivel órákon át és csak beszélgetni.


- Imádok dolgozni, számomra nagyon fontos és sok élvezettel jár a szuper stabil egzisztencia kialakítása, aminek még nagyon az elején vagyok.


- Eléggé egyedül érzem magamat, 3 közeli barátom van, akikkel tudok beszélgetni, de egyik sem nyújtja azt, amire én vágyom.


- Az életem jelenleg abból áll, hogy egész nap dolgozok, hogy aztán otthonról elköltözhessek és annak éljek, amit szeretek, önállóan. Nagyon sokat szeretnék utazni, megtanulni profin főzni, megtanulni jól írni, később egyetemre is megyek szerintem. Meg akarok tanulni úgy kung fuzni és olyan kemény testet edzeni, hogy meg tudjam védeni magam és azt, akit szeretek, ha nekem támadnának. És még van ezer célom, de félek, ha többet írnék, akkor azt hinnék az itteni olvasók, hogy egy senki vagyok, és csak sorolok minden hülyeséget, hogy szimpatikusnak tűnjek. Családalapítás a főcél, azt tartom elsődlegesnek az életemben.


Szerintem túl sokat írtam...

Nekem nincs semmi elvárásom, csak az, ami a címben szerepel. A személyiség magja ha ilyen, nekem már tökéletes és bőven elégedett leszek vele.


És 20 éves vagyok. 15-25 év kor között érdeklődök, de voltam már együtt 30 éves nővel is.


Köszönöm, ha írsz, és esélyt adsz az ismerkedésnek. Privátban írj.



2020. okt. 31. 20:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy utolsó. :) Én is drukkolok neked.
2020. okt. 31. 22:21
 12/22 anonim válasza:

Mi a hibád?


Azt is illene leírnod. Egy jó tanács. :)

2020. okt. 31. 22:46
 13/22 A kérdező kommentje:
Olvasd az első válaszomat akkor.
2020. okt. 31. 22:47
 14/22 anonim válasza:

Mi az oka, hogy itt akarsz ismerkedni?


Azért az első kérdés, mert furcsának találom, hogy aki ennyire tisztában van magával, az itt akar ismerkedni. :)

2020. okt. 31. 22:50
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem tudok más helyet. Faluban élek, ahol nincsenek fiatalok, a baráti köröm túl szűk és nem igazán járok sehova, velük való találkozáson kívül. Gyakorin pedig sok értelmes embert láttam, a legjobb barátomat is itt találtam. Egy kérdést könnyű kiírni magamról, s ha lesz olyan lány, akkor talán szerencsém lesz. Teljesen megéri a próbát.
2020. okt. 31. 22:54
 16/22 anonim válasza:

Miben másabb?


Nem tudom!


Ez nem egy színvonalas platform az ismerkedéshez. És mivel te úgymond "elitnek" mutatod be magad, így furcsa.


Nem akarok ismerkedni. :)

2020. okt. 31. 23:00
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h létezik magyar színvonalas platform az ismerkedéshez, mert maguk az emberek sem színvonalasak többségében.

Nem akartam elitnek mutatni magam, csak értelmesnek, akinek vannak céljai, nem keseredettségből keres párt, stb.

Ha megismerne valaki, nem hiszem h akkora elitnek látna.


"Nem akarok ismerkedni. :)"

Ezt miért írtad le? Azt gondolod, rád írnék, csak mert kommenteltél? :) Leírtam, hogy aki akar ismerkedni, azt privátban várom, így akárki kommentelne, nem írnék rá, ha csak nem kéri.

2020. okt. 31. 23:07
 18/22 anonim válasza:

Szia.


Én szívesen ismerkednék veled.:)

2020. nov. 1. 00:22
 19/22 anonim válasza:

Azért kíváncsi leszek neked mennyire sikerül ismerkedned itt 😀

Eléggé hasonló a személyiségünk, viszont nekem eddig még itt sosem jött össze. Majd ird meg 2 hét múlva hogy van-e valaki aki még kitart a beszélgetésnél 😂

2020. nov. 1. 10:09
 20/22 anonim válasza:
Sok sikert, nem lesz egyszerű menet. Nekem hosszú évek alatt sem sikerült túl sok mindent elérnem itt. Még azokkal sem, akik egyébként úgy állították be magukat, hogy ők nem lépnek le szó nélkül, vagy akik kifejezetten elismerően nyilatkoztak rólam a leveleikben. Általában ők is eltűntek, vagy ha eljutottunk odáig, hogy felvessem egy találkozás gondolatát, akkor kihátráltak. Volt, aki akkor lépett le, amikor az elején megkérdeztem, hogy melyik megyében lakik, mert nem akarok felesleges köröket futni. Tavasszal beszélgettem itt egy lánnyal, ő kifejezetten értelmesnek, normálisnak tűnt, hosszú leveleket írogattunk egymásnak. Mondta, hogy menjünk át máshová, megadtam neki az e-mailemet meg a facebookomat, erre nyomtalanul eltűnt ő is. Ha még az értelmesebbje is ilyen, akkor mit várjunk a többitől? Átérzem a helyzeted, mert én is falun élek, kisvárosban dolgozom, csak éppen a 25 fölötti korosztály hiányzik innen, vagy már családosak.
2020. nov. 1. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!