Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Értelmes, jószívű, nyitott,...

Értelmes, jószívű, nyitott, tiszta lányt keresek. Te az vagy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt vannak ilyen lányok. Igyekszem kilesni a válaszokat, ki az akinél ezt érzem, de nagyon ritkán találok. Arra gondoltam, lehet, nem válaszolnak, csak olvasnak, vagy esetleg nem mutatják meg magukat annyira a válaszokban, hogy észre tudjam venni. Vagy vaksi vagyok. Ebben a kérdésben szeretném felhívni az ilyen lányok figyelmét. Írok bővebben, hogy tisztább legyen a szándékom.


Ismerkedni szeretnék. Nem agresszív párkeresés a célom, mert nekem számít a másik, és nem akarom magam olyan kapcsolatba, ahol nem vagyunk jók egymásnak. Én boldog akarok lenni, és boldoggá akarom tenni a másikat is.


Főbb jellemzőim leírom, amiből már találni lehet rezonanciát felém. NAGYON összegezve, nagyon röviden:


- Nagyon érzelmes vagyok, ennek ellenére erősen logikusan gondolkodom. Intelligensnek és értelmesnek tartom magamat. A jóindulat vezérel tetteimben, szeretnék jót tenni és segíteni az embereknek.


- Nagyon fontos, hogy a másik rugalmas legyen - hogy valódi vágya legyen megértésre, fejlődésre. Szerintem ez a jó kapcsolat alapvető összetevője. Én teljesen ilyennek tartom magamat.


- Végtelen sok dolog érdekel, imádok mindent tanulni, és rengeteget fejlesztem magamat. De van egy bizonyos kör, amit különösen magaménak érzek. Spiritualitás, írás, irodalom, filozófia.


- Imádok edzeni, mozogni, sétálni a természetben és egyedül lenni egész nap, vagy együtt sétálni valakivel órákon át és csak beszélgetni.


- Imádok dolgozni, számomra nagyon fontos és sok élvezettel jár a szuper stabil egzisztencia kialakítása, aminek még nagyon az elején vagyok.


- Eléggé egyedül érzem magamat, 3 közeli barátom van, akikkel tudok beszélgetni, de egyik sem nyújtja azt, amire én vágyom.


- Az életem jelenleg abból áll, hogy egész nap dolgozok, hogy aztán otthonról elköltözhessek és annak éljek, amit szeretek, önállóan. Nagyon sokat szeretnék utazni, megtanulni profin főzni, megtanulni jól írni, később egyetemre is megyek szerintem. Meg akarok tanulni úgy kung fuzni és olyan kemény testet edzeni, hogy meg tudjam védeni magam és azt, akit szeretek, ha nekem támadnának. És még van ezer célom, de félek, ha többet írnék, akkor azt hinnék az itteni olvasók, hogy egy senki vagyok, és csak sorolok minden hülyeséget, hogy szimpatikusnak tűnjek. Családalapítás a főcél, azt tartom elsődlegesnek az életemben.


Szerintem túl sokat írtam...

Nekem nincs semmi elvárásom, csak az, ami a címben szerepel. A személyiség magja ha ilyen, nekem már tökéletes és bőven elégedett leszek vele.


És 20 éves vagyok. 15-25 év kor között érdeklődök, de voltam már együtt 30 éves nővel is.


Köszönöm, ha írsz, és esélyt adsz az ismerkedésnek. Privátban írj.



2020. okt. 31. 20:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

4 Lány írt rám. Kettő nem válaszolt egy válasz után.

A harmadik kedves, jószívű, értelmes. Már képet cseréltünk facebookon, hívásoztunk is. Külsőre nem szimpatikus számomra, de adok neki esélyt így is.


A negyedikkel pár üzenetet váltottam még, eléggé határozott, kedves, de csipkelődősnek tűnik, értelmes. Nála azt érzem, mintha nem annyira kedvelne, de előtte szólt, hogy olyan stílusa van, ami kötekedősnek tűnhet. Számomra szimpatikus, várom, hogy írjon. Egyetemista, ezért ritkán tud írni.

2020. nov. 6. 01:50
 22/22 anonim válasza:
Magyarul kevés volt ez a kérdésed és, hogy várjad majd a lányok betaláljanak, ahelyett hogy te írsz rájuk privátot, amelyik válasz szimpi. Amelyik lány külsőre nem tetszik neked, az max barátnak jó lehet, szóval azért már megérte, ha úgy nézed. Amelyik egyetemista meg simán offolt, mi az hogy nincs ideje egyetem mellett dumálni, legnagyobb kamu. Magyarul nem voltál neki szimpi és inkább élőben próbálkozik, néha amikor kedve van majd beszél veled. Felejtős.
2020. nov. 6. 01:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!