Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha rossz tapasztalatotok van...

Ha rossz tapasztalatotok van egy hamburgeres, gyrososnál, próbálkoztok egy idő után hogy javult-e valamit, vagy végleg kerülitek utána?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 15:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
olyan helyzetben gondoltam ezt most kérdezni ahol régen jobb volt, sokak által dícsért is, és mostanra nagyon leadta valamiért, és pl. a netes vélemények is ezt erősítik
2020. márc. 8. 15:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi az a rossz tapasztalat.

Ha bunkó volt a kiszolgáló, de az étel ízlett, akkor visszamegyek többször is. Elvégre lehet csak rossz napja volt, eleve lehet másvalaki lesz ott a következő alkalommal, és a lényeg amúgy is a kaja volt.

Vagy mittudomén, hagyma nélküli burgert kértem, de hagymásat adtak, ez nyilván egy figyelmetlenség volt, ettől még visszamegyek máskor is.

De ha pl nem ízlik a húspogácsájuk, akkor nem fogok abban reménykedni hogy majd valamivel később hátha újfajta recept szerint készítik már, és hátha mostmár ízleni fog.

2020. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 alletta ***** válasza:
100%
ha nem az elvárt ételt kapom a pénzemért, később is mellőzöm.
2020. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyorskajálda videken is sok van. Ha valahol csalódtam, oda nem megyek többet.
2020. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Tisztaság igenyesség alap ebben nem adok alább , ár tükrözze a színvonalat pl ne csak bolti cuccokkal állitsa össze drágáert mert otthon megpoldom töredékért . Itt nálunk annyiért van arabnál büfés áru hogy ezért a fogadoban spéci svéd asztal (sültek saláták főetelek torta ital stb) 2 óra lezabálást ad . Házhoz is rendelhetek egy bevált kifőzdéből . A többi arus meg amatőr .
2020. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy ilyen mini büfé, brutál pörgős helyen, útba is esik, "ettem" már ott kritikán aluli gyrost. Tulajdonképpen 2 harapás után kidobtam, ezért nem nevezhető evésnek.

De mivel útba esik, és gyorsak, egy idő után adtam nekik még egy esélyt, gondoltam, hátha...

Hát kiderült, hogy azóta már a 3. üzemeltetője van a kis butykának, akiket én ismertem, már réges régen elkotródtak.

Óriási kellemes meglepetés volt, minden tekintetben kifogástalan volt minden. Kaja, kiegészítők, kiszolgálás, gyorsaság, ár...

Azóta összeismerkedtem velük, tudom a bolt számát, és egy nagyobb elviteles rendelésnél odaszólok pár órával hamarabb, hogy mit szeretnék vinni, mikor. Szóval törzsvendég lettem. :)

2020. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy pizzázóval volt ilyen. Hosszú ideig csak onnan csak 1 felét rendeltünk. Aztán egyszer kihoztak egy undorító gépsonkával megpakolt borzadmányt. Azóta onnan nem rendeltünk, találtunk jobbat.
2020. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étellel van rossz tapasztalat, akkor nem megyek oda többet. Van sok hely, lehet válogatni. Meg én könnyen megundorodom és utába már nincs gusztusom oda menni, ahol valami gáz volt.
2020. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rossz tapasztalat? Ha valami emberi hibáról van szó (rosszul adtak vissza, bunkó volt az eladó, elfogyott amit kértem, valami kis hiba csúszott a rendelésembe - hagymával/hagyma nélkül kértem de nem kaptam/kaptam hagymát, házhozszállítás esetén lassan értek ki) akkor kapnak második, esetleg harmadik esélyt is. Mindenkinek van rossz napja, minden munkahelyen előfordul hogy túlterheltek, kevés a dolgozó, káosz van.


Ha simán csak nem ízlett a kaja, esetleg gyomorrontást kaptam tőle, koszos volt a hely vagy átvertek, akkor kerülöm a jövőben.

2020. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valami kis gond volt, akkor megpróbálom, de komolyabb esetén kizárt.
2020. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!