Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai férfiak miért ismerkedne...

A mai férfiak miért ismerkednek nehezen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 22:59
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Mert nem akarnak elköteleződni, nem akarnak xaros pelenkákat, gyerekbömbölést, felesleges pénzkidobást és problémákat. Meg az x-box mellett amúgy sem jut idő ilyesmire.
2020. nov. 24. 23:43
 12/33 anonim válasza:
Mert sok mai lány könnyűvérű viselkedése vagy torzult személyisége, celebfüggősége, rajzolt szemöldöke és műkarma taszítólag hat.
2020. nov. 24. 23:47
 13/33 anonim válasza:
Mert ráírok a csajra, visszaír, hogy szia, kérdezek valamit, és cseszik visszaírni arra már...😂😂 pedig a normálisabbak közé tartozom 😅
2020. nov. 25. 00:23
 14/33 anonim válasza:
Mindkét nemre egyaránt igaz, hogy nehezen ismerkedik. Sajnos többnyire pont az van nehezebb helyzetben aki valóban egy igazi kapcsolatot keres. Ők többnyire viszahúzódóbbak, visszafogottak, talán még önbizalom hiányos is vagy sok csalódás érte. Nehezen nyílnak meg, ugyanakkor kifogják azokat, akik pont ellenkezőleg, telhetetlen, rámászik mindenkire, nem tiszteli a másikat, egyszerre 10-20 nőt/pasit szédít.. Sok ilyen után kialakul egy általános kép. Pedig igenis vannak olyan emberek, nem is kevesen, akik megérdemlik és adni is tudnak. Csak mindenki rossz helyen keres. A saját személyiségednek megfelelő helyen keress.. Ha jobban szeretsz a sarokban ülve könyvet olvasni akkor ne a diszkóba menj ahol jó eséllyel ott este megfektet valaki és egy éjszakás kaland lesz. Persze ez sem általános. Kivétel mindig erősíti a szabályt.
2020. nov. 25. 00:37
 15/33 anonim válasza:
Mert a nők általában nem kezdeményeznek.
2020. nov. 25. 07:08
 16/33 anonim válasza:
Sok nő "megközelíthetetlen", elég itt is megnézni, hogyan állnak a nők a témához. Ő interneten nem ismerkedik, mert... Szórakozóhelyen nem ismerkedik, mert... Utcán nem ismerkedik, mert... Munkahelyen nem ismerkedik, mert... Ha egy férfi kicsit gyorsabban szeretne haladni, akkor elkönyvelik kanosnak, ha türelmesebb, akkor töketlennek. Ha a férfiak ránéznek a nőkre, akkor "mit bámulnak", ha nem néznek rá, akkor "engem már észre sem vesznek". Ha egy férfi jelnek vél valamit, és kezdeményez, akkor az a baj, ha nem vesz jelnek valamit, az a baj. Sok férfi azért nem kezdeményez, mert már sokszor megjárta, és úgy gondolja, hogy minek ismerkedjen.
2020. nov. 25. 09:39
 17/33 anonim válasza:
Egyet kell értenem a 16ossal...
2020. nov. 25. 09:40
 18/33 anonim válasza:

8-as, én tipikusan ez a srác vagyok, aztán meg senkinek se kellek, csak friendzoneba...

Akkor most hogy van ez?

Én nem szeretnék változni, mert ez vagyok én, de a legtöbb hölgy kiröhögi, ha valaki udvarias, meg kedves velük, mert az jófiú, semmi érdekes nincs benne. Mármint ezt gondolják, pedig nincs igazuk. Persze a kivételeknek itt helyben kérek elnézést, mert tudom, hogy vannak, csak ők meg általában foglaltak

20/F

2020. nov. 25. 09:41
 19/33 anonim válasza:
#18: Sajnos ez abszolút igaz. Aki kedves, rendes, az unalmassá válik. Én sem másztam rá soha senkire, nem voltam bunkó, mégis számtalanszor megkaptam azt, hogy "kedves vagy, rendes vagy, de...". A nők szerintem olyan fickót akarnak, aki egyszerre szerény és vagány, egyszerre érzelmes és kemény stb. Persze a legtöbb nő azt mondja, hogy neki nincsenek nagy igényei, aztán meg ha jobban belemész a dologba, akkor kiderül, hogy kb. egy komplett "bevásárlólistát" állítottak össze a tulajdonságokból, és ezek közül egyből sem hajlandóak engedni.
2020. nov. 25. 09:51
 20/33 anonim válasza:

Igazából minden nőnek egy dolog van azon a listán 18-as. "Vonzódjak hozzá". Én személyesen tapasztaltam. Nem mondtam azt, hogy legyen jóképű, mert mindenki más miatt volt számomra az, még olyanok is, akiket a barátnőim nem tartottak annak. Mindenkiben más vonzott. Volt aki nagyon kocsis volt és emellett bakelit retro zenét hallgatott, volt aki érzelmes volt és egy kész papucs, volt aki drogos múltú volt, volt apuci pici fia és még sorolhatnám. Igen, ha nem vonzódtam akkor ezek a listán a ne legyen ilyen vagy olyan tétel lett volna. De érdekes, mégis képes voltam elfogadni a rosszat, és kevésbé vonzót, mert valami miatt mégis megfogott.

Ismerkedtem online, ismerkedtem discoban, az összes felsorolt szélsőséget próbáltam. Nem azzal van a baj, ha lépsz, azzal ahogyan, vagy egyszerűen olyan lányt fogtál ki aki felszínes. Nem minden srác egyforma. Éppen így nem minden nő egyforma. A nem fogja egy lány azt gondolni, hogy gyere már ide és mondj valamit majd mikor odamész akkor közölni, hogy bocs nem szeretem ha kezdeményeznek. Inkább a gond azzal van, hogy nehéz belőni, hogy ki melyik típus. Ha egy szende szűz k*rvának öltözik és discoba megy csodálkozni fog, hogy nem olyan embereket fog ki akik neki szimpatikusak, akivel egy hullámhosszon vannak. Sajnos sokan nem tudják, hogy mit akarnak és azt sem, hogy hogyan mutassák ki a srácok felé, hogy mit akarnak. Pedig pofon egyszerű, csak egy kis önismeret kell hozzá. Nem merik önmagukat adni az emberek és nem ismerik meg egymást kapcsolat esetén. Ha meg egy éjszaka akkor sokkal jobban esik a lánynak is ha ez tiszta sor és nem csak azt érzi, hogy kihasználják.

2020. nov. 25. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!