Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai férfiak miért ismerkedne...

A mai férfiak miért ismerkednek nehezen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 22:59
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Bárcsak nekem ilyen problémám lenne!F
2020. nov. 25. 11:13
 22/33 anonim válasza:

Én azt látom és tapasztalom, hogy a nők tökéleset akarnak. Még az 50 körüli korosztályban is. Én 53 éves férfi vagyok, és azt látom a társkereső oldalakon, hogy a 45-50 körüli hölgyek borzasztóan magasra teszik a lécet.

Alapkövetelmény, hogy legyen főiskolàd, vagy egyetemed. Szép és sármos legyen az arcod, és semmiképp sem kopaszodhatsz, még előlről sem, kicsit sem, mert az már baromi nagy probléma. Sőt. Ha egy kicsit őszülsz, màr az sem igazán előny a szemükben.

Legyen sportos, kigyúrt testalkatod, ne legyen rajtad egyetlen kiló plusz sem.

Na arról meg már ne is beszéljünk, ha van egy kis pocakod is. Ha pici pocakod van, akkor akár fel is akaszthatod magad, mert akkor számodra véget ért az élet.


Ugy hogy sajnos ez az ismerkedés ez nagyon nehéz, ha nem vagy tökéletes.

Én 53 évesen szinte teljesen lemondtam róla. Pedig viszonylag sok követelménynek megfelelek,-- van lakásom, nem iszom, nem dohányzom, meg még sorolhatnám, -- de sajnos úgy néz ki hogy ezt dobta az élet.

2020. nov. 25. 22:03
 23/33 anonim válasza:
#22: Ha ez megnyugtat, a fiatalabbak sem jobbak. Diplomás vagyok, a 30-as éveim közepén járok, de általában kb. tíz évvel fiatalabbnak tartanak. Nem kopaszodom, bár ahogy látom, már akad egy-két ősz hajszálam. Nem vagyok jóképű, sem kigyúrt, inkább vékony vagyok. Nincsenek káros szenvedélyeim. Mindezek ellenére sincs túl sok sikerélményem, tetszeni sem nagyon szoktam senkinek, megismerni pedig még kevesebben akarnak. Rendszerint lepattintanak, vagy besorolnak a barátzónába. Igaz, ami igaz, önbizalmam se volt soha, és még azt a keveset is lerombolták.
2020. nov. 25. 22:13
 24/33 anonim válasza:
Talán azért, mert rengeteg a lelkileg suta ember :/ És ezt nem rosszindulatból írom. Ha akad is egy normális, sajnos ma elég ritka és az olyan ember, akihez hosszú távon egészségesen kapcsolódni lehetne,sokaknak önbizalomhiánya van, alacsony az önbecsülésük, vagy nem érettek meg még egy komoly kapcsolatra.. de lehet neveltetési oka is egyébként.
2020. nov. 25. 22:49
 25/33 anonim válasza:

Egyetértek 23 as teljesen. Én tudom, hogy fiatalabb korban sem sokkal könnyebb, ha nem vagy tökéletes.

Én amit írtam, azt azért írtam, hogy még 50 fölött is tökéleteset akarnak, pedig ilyen korban már nem lehet mindenkitől elvárni, hogy Georges Klúni legyen.


Ha magunkra költenénk 15-15 miliót akkor esetleg megközelítenénk a hölgyek elvárásait.

Neked még tán nehezebb, mert fiatal vagy, nagyok az elvárások.


Tudjál fekve nyomni 300 kilót, meg 800 kilóval gugolni, a szex meg menjen minden nap mininum 3X. Legyen jó autód, és minden banknál legyen számlád.

Ezek alatt szóba sem állnak veled.

2020. nov. 25. 22:57
 26/33 anonim válasza:
Szerintem kissé túloztok. Ne licitáljatok egymásra, mert ezek a női elvárások nem valósak - max. talán akkor, ha egy nimfomán topmodellre vágytok. Normális nő nem fog elvárni ilyen baromságokat! Ja, hogy az meg nem kell nektek. Hát talán lejebb kellene adni az igényekből és kitolni az ideálisról alkotott határokat.
2020. nov. 26. 05:48
 27/33 anonim válasza:
A pasik meg elvárják, hogy a hölgyike ne legyen több 25 évesnél és 55 kilónál. Naponta fitnessbe, hetente wellnessbe meg rendszeresen kozmetikába, körmöshöz, pilláshoz járjon és hordjon minit meg tűsarkút és munka után boldogan sörözgessen a palival focimeccset nézve szexi fehérneműben. Miközben persze neki ne legyenek igényei és hetente ne költsön magára többet száz forintnál. Ájulva hallgassa az autók-motorok villamossági szerelésének 2510 oldalas előadását és ugráljon örömében, amikor beállítanak a gémer haverok váratlanul vacsizni. Főzzön, szxeljen naponta és ha később gyerek lesz még azt is totál egyedül lássa el, mint második gyermekét a pasi igényeinek kiszolgálása mellett és persze közben is maradjonn a toppon minden téren. Aztán ha meg nem sikerül, akkor jöhet nektek egy következő, az előző kuka és közben lehet sírni, hogy milyenek ezek a mai nők....
2020. nov. 26. 06:04
 28/33 anonim válasza:

18-as vagyok

Valamennyire új tapasztalatokat szereztem. Kipróbáltam a Facebook Dating-et, ami elég érdekes. Átnéztem a kritériumoknak megfelelő hölgyeket, de engem senki sem szívezett. Pedig átlagos kinézetem van, a koromhoz képest 5 évvel néznek idősebbnek. Na nem ez a lényeg. Bejelöltem körülbelül 40 hölgyet, akik között voltak szépek és átlagosak egyaránt, de csak olyat jelöltem be, aki benne lenne hosszú távú kapcsolatban. Először is nem írnak magukról semmit, így alapból is nehéz dönteni. Másodszor nekem fura, hogy egy randioldalra csak barátkozni mennek jópáran.

Szóval már itt is elég nehéz

20/F

2020. nov. 26. 08:13
 29/33 anonim válasza:
#26: Nem tudom, én átlagos nőket kerestem az életem során, de nem sok mindent tudnék felmutatni e téren. Gyakorlatilag egyiknek sem feleltem meg, mondjuk az is igaz, hogy nem is próbbálkoztam végtelenszer, mert elment a kedvem az egésztől. Ha megkérdeztem, hogy mi a baj velem, azt válaszolták, hogy nincs velem semmi baj. Így akkor hogyan fejlődjek, honnan tudjam, hogy min kellene változtatnom? És miből tudjak építkezni, ha nem kapok pozitív visszajelzéseket? Ha mindig csak azzal jönnek, hogy "kedves vagy, rendes vagy, de..."? Vagy ha szó nélkül lelépnek a beszélgetésekből?
2020. nov. 26. 08:35
 30/33 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy személy szerint nehezen is ment volna valaha az ismerkedés. Az évek során viszont elég kevés hangsúlyt fektetek erre. Többek közt azért, mert beláttam, hogy a nők nagy része azt nézi rajtam, hogy mennyit keresek abból, hogy tudnám eltartani őt, rendszeresen járok e sportolni, hogy formában tartsam magam. Mind ezek után kiábrándulnak, hogy nem vagyok rajta Instagrammon, pedig nem is értik, hogy tudok az nélkül élni. A másik dolog pedig az, hogy miután kitárgyaltuk ismerkedés során, hogy nekik mennyire jó pasi kell, hogy majd rájuk bízhassák a gén állományukat, én is kipakolom a kártyáima, hogy nekem milyen nőre is van szükségem és az pedig nagyon messze nem csak a felszínességről szól. Ilyenkor a reménykedő nők többsége kiábrándul vagy még meg is sértődik, hogy hogyan állíthatom őt ekkora igények elé. Nem az ismermedéssel van a gond, hanem azzal, hogy a legtöbben csak az elképzeléseiket tartják figyelemben és a valóságot már többé kevésbé. Ergó ha a legtöbb embert szembesítjuk legalább akkora igényekkel mint ahogy azt ő is tette velünk, talán meg sem ütné a mércét..
2020. nov. 26. 08:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!