Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti mit szólnátok...

Lányok! Ti mit szólnátok ilyen beszélgetésindító kérdésekhez Tinderen?

Figyelt kérdés

Mivel tudom, hogy sok ugyanolyan kérdést kaptok, ezért kitaláltam pár elgondolkodtató kérdést. Bár lehet, hogy ezt meg páran túl komolynak találják és telefonon írásban meg amúgy sem szeretik hosszan kifejteni a véleményüket. Szerintetek? Kort,nemet írjatok légyszi.


így hangzik a kezdés:


“Szia! 😃

Nem szeretem a felszínes beszélgetéseket, úgyhogy inkább egy olyan kérdést teszek fel, ami tényleg érdekel. 😃


(a következő kérdések közül értelemszerűen csak egyet teszek fel a lánynak)


-Ha egyetlen dolgot változtathatnál meg az emberek viselkedésében, mi lenne az?

-Mi az, ami elfeledteti az összes problémádat, és ki tud szakítani a hétköznapokból ?

-Mi az, amit nagyon el szeretnél érni az életedben, de még nem sikerült?

-Szerinted melyek a jelen kor társadalmának legnagyobb problémái?

-Szerinted mi okozza manapság az emberek egyre növekvő boldogtalanságát?

-Mikor volt utoljára olyan érzésed, hogy boldog vagy?

-Ha csak egy üzenetet hagyhatnál hátra az ükunokáidnak, mi lenne az?

-Mi az az érzés/érték, amit hiányolsz az életedből?"



2020. nov. 25. 12:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tényleg ritka, h néhány képen és insta fiókon kívül bármi legyen a lányoknál. Most belépve az első akit felajánl: 2 db kép ami hegyekben kanyargó utat ábrázol. 0 szöveg, ez Gréti 19 xD
2020. nov. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!