Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire nehezíti meg a...

Mennyire nehezíti meg a társkeresést ha gyereked van?

Figyelt kérdés

Ferfi vagyok és őszinte leszek, vagy én vagyok peches vagy nem tudom de amint szóba jön máris kb az utolsó mondat volt amit beszéltünk, azelött pedig hibátlanul ment.


És a legszebb hogy az elmúlt évben 15 alkalom volt kb és abból 5db olyan nő volt akinek úgy szintén volt gyereke, ezek a nők elöbb mondtál el hogy nekik van és én pozitívan reagáltam de amint én is mondtam érezhető volt hogy kb meg is szakadt a beszélgetés.


2020. nov. 26. 00:12
 1/3 anonim válasza:
Semennyire nem nehezíti meg. A probléma maga a netes ismerkedéssel van, hogy egyszerűen fejben a nők nincsenek ott azon a szinten, hogy értelmesen tudják használni a netes ismerkedést, de ez igaz a férfiakra is. Amíg mindenki szexet akar a nőktől és a nők meg mindenkivel távolságtartóak és nem tudják rendesen lekommunikálni az érzésüket, addig felejtős neten való ismerkedés. Hamar lehet élőben, egy padon megismerkedni és összejönni valakivel, mint itt a neten. Vicc.
2020. nov. 26. 00:36
 2/3 anonim válasza:
Ha 30+ a nő vagy neki is van gyereke, akkor nem olyan nehéz
2020. nov. 26. 04:13
 3/3 anonim válasza:

Nem okvetlenül baj.

Ismerős párnál mind a ketten hoztak 1-1 gyereket az előző házasságból, majd pedig lett egy közös is.

Teljes harmóniában és szeretetben élnek.

2020. nov. 26. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!