Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek most már inkább...

Szerintetek most már inkább tőlem idősebb nőknél próbálkozzak? 30f

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a tőlem fiatalabbak, vagy a korosztalyom nagyon válogatós. Nem tudják mit akarnak, és szinte tökéletes férfit keresik. (Az oké, hogy mindenki jobbat akár magának.)

Netes ismerkedésnel eltűnnek szó nélkül, személyesen pedig sok randin nem akarnak beszélgetni, vagy nem nagyon lehet miről csak átlagos dolgokról. Legutóbb az volt a gond, hogy én tervezek és előre gondolkodok...



2020. dec. 1. 11:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Azert 3 randibol ne altalanosits. 30 alatt is van ertelmes no.
2020. dec. 1. 12:07
 2/15 A kérdező kommentje:
Több mint 3 jóval. Nem mondom, hogy nincs, csak eddig nem volt túl sok szerencsém. Kapcsolatom volt már azt azért hozzateszem.
2020. dec. 1. 12:11
 3/15 anonim válasza:

Nem biztos, hogy idősebb kell, csak más típusú, mint akiknél eddig próbálkoztál.

És mit jelent, hogy tervezel? Miben? A kapcsolatban? Azt senki sem szereti, ha az első randin már az együttélésüket tervezik :)

2020. dec. 1. 12:46
 4/15 anonim válasza:
5 év az egészséges korkülönbség, szóval ha idősebbre vágysz akkor 35 még jó lehet. :D
2020. dec. 1. 12:50
 5/15 anonim válasza:
Nyugi, a 30. szülinapjukon a csajok rá szoktak jönni, hogy hiába várnak a nagy Ő-re és lesz esélyed. Akiket meg "elkapkodtak" korábban azok 30-egynehány évesen kezdenek elválni, szóval fel a fejjel!
2020. dec. 1. 13:13
 6/15 anonim válasza:
#5 ez annyira lehangoló volt... simán lehet, hogy van, akinek épp a kérdező a nagy Ő :)
2020. dec. 1. 13:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi pozitív kommenteket. Ritka ez itt :)
2020. dec. 1. 13:40
 8/15 anonim válasza:

Nekem mindig az idősebb férfi jöttek be :) a velem egykorúakkal mindig az volt a baj, hogy én is ahogy írtad gondolkodok előre...mondjuk én szeretek is előre tervezni.

És ez a nálam idősebb korosztálynál meg is van. Plusz az idősebb pasik sármosabbak is szerintem :)

23N

2020. dec. 1. 14:26
 9/15 anonim válasza:
#6: Lehangoló, de sajna igaz. És igen, mindenkinek van nagy Ő, de hogy ez kölcsönös legyen és még találkozzanak és össze is jöjjenek, hát ahhoz bizony nagyon nagy mázli kell sajna...
2020. dec. 1. 14:49
 10/15 anonim válasza:
Ismerkedj mindenféle korosztállyal,valakinek csak bejössz.
2020. dec. 1. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!